Zvýšení cen elektrokol

Milí zákazníci,

to, čeho jsme se všichni tak trošku obávali se stalo skutečností a od února se zvedly ceny elektrokol napříč všemi značkami. Jako první to byl Leader Fox, nyní i přes to že se do poslední chvíle snažili se s cenami udržet na úrovni roku 2020 tak podražil i Crussis a to napříč všemi modely o 5%.

Hlavním důvodem je enormní navýšení ceny námořní přepravy o 400% a ceny dílů pro kola, kterých je na celém světě nedostatek.

Vzhledem k tomu, že  Coronavir je globální problém a společenské aktivity se omezily na minimum, chceme se všichni věnovat těm málo povoleným činnostem venku, mezi které jednoznačně patří i cyklistika.

Nelze v žádném případě očekávat, že by se cena elektrokol v tomto roce, nebo v letech následujících nějakým způsobem snížila protože poptávka je zkrátka obrovská. Trend je spíše opačný. Již v nynější chvíli sledujeme to, že jsou jak fyzické, tak virtuální sklady u výrobců zcela vyprodané. Takže pokud toužíte po elektrokole, nemá smysl vyčkávat.

Nemusíte se bát, že byste u nás kola nesehnali. Máme udělanou velkou předobjednávku a kola v Elektrosportu budou !!!

Opět to ale bude jako minulý rok, že kdo přijde dřív, bude mít na výběr z většího množství modelů, takže nemá smysl s koupí elektrokola váhat, protože je letos vysoce pravděpodobné, že v létě ta nejprodávanější elektrokola zkrátka již nebudou…