KOUPĚ ELEKTROKOLA V ELEKTROSPORTU – výhody, prodej, servis

prodej elektrokol brno

skládací elektrokolo brnoměstské elektrokolo brnodámské trekové elektrokol brnotrekové elektrokolo brnodámské horské elektrokolo brnopánské horské elektrokolo brno

V ELEKTROSPORTU MÁTE VŽDY ZAJIŠTĚNOU TECHNICKOU PODPORU A OKAMŽITÝ SERVIS ZAKOUPENÝCH ELEKTROKOL.


VÝHODY NÁKUPU ELEKTROKOLA, NEBO PŘESTAVBY V ELEKTROSPORTU

baterie elektrokolaUnikátní technologie a baterie zajišťujeme JUST IN TIME – baterie si necháváme vyrábět na zakázku, což je důležité především u baterií, které stárnou. U nás máte jistotu, že jsou především elektrokola a přestavbové sety vybavené bateriemi, které dlouhodobě neležely nikde ve skladu a jsou tedy opravdu nové !


servis elektrokolElektrokola pro nás nejsou jenom byznys, který děláme poctivě, ale hlavně koníček. V oboru jsme od roku 2014 a proto máte zajištěnu perfektní a vysoce kvalifikovanou technickou podporu a záruční i pozáruční servis. Díky nadstandardním vztahům s dodavateli jsme schopni zajistit rychlé vyřízení případné reklamace.


koupě elektrokolaDbáme na osobní přístup a vstřícné jednání. Rádi Vám poradíme s výběrem elektrokola, jeho údržbou a vším, co je s elektrokoly spojeno. Navíc jsme velkoobchodní společností a vývojářem nových technologií s více než 140 partnery napříč ČR, čímž je zajištěna vysoká stabilita naší firmy do budoucích let


vyzkouseni elektrokolaNaše kamenné prodejny se nachází na ideálním místě pro vyzkoušení elektrokola. Nekupujte zajíce v pytli a vyberte si to pravé elektrokolo přesně pro Vás. Elektrokolo si můžete vyzkoušet bezpečně v parku u prodejny. Navíc u prodejny snadno zaparkujete…

KDO JSME … ?

Nejsme nejlevnější obchod s elektrokoly a víme to. Oproti konkurenci jsme jiní – v dobrém slova smyslu 🙂

Díky tomu že nejsme jen prodejci ale elektrokola i vyrábíme a vyvíjíme nové technologie, máme detailní znalosti dané problematiky. Do testování i vývoje investujeme nemalé finanční prostředky, abychom si byli jistí že prodáváme opravdu kvalitní zboží.

Naší prioritou je zajistit maximální spokojenost zákazníka i při řešení jakýchkoli případných problémů.

Pokud tedy uvažujete o koupi elektrokola, u nás máte jistotu profesionálního přístupu a technické podpory. Díky perfektnímu umístění naší prodejny v Brně si u nás můžete všechny modely vyzkoušet !

Na závěr nutno dodat, že na internetových obchodech naleznete elektrokola možná o nějakou stovku, někdy i tisícovku levněji než u nás – striktně dodržujeme ceny udané výrobcem. My však nabízíme zákazníkovi stabilní zázemí autorizovaného dealera a servisního střediska většiny českých značek pro celou Jižní Moravu.