Crussis e-Atland 7.7 – skvělé elektrokolo s megaslevou

Elektrokola Crussis sedmičkové řady patří mezi léty osvědčené modely, které vynikají perfektním poměrem ceny a užitné hodnoty.

Model e-Atland je mezi sedmičkovými koly, tak trošku zastíněn modelem e-Largo, který je oproti e-Atlandu osazen 29“ plášti.

Výbava je jinak naprosto totožná. Důvod proč jsou elektrokola e-Atland mezi ostatními modely takovými otkoukánky je právě ne zcela opodstatněný trend, směřující u pánských modelů pozornost k větším 29“ kolům.

Naopak, oproti 29“ mají 27,5“ některé nesporné výhody, o kterých vyznavači 29“ nechtějí ani slyšet. Fakta jsou ale fakta. Realita je taková, že 27,5“ elektrokola jsou celkově obratnější a v místech, kde potřebujete rychle měnit směr jízdy, nebo využijete o něco nižší těžiště elektrokola jsou tyto menší pláště jasnou volbou. 29“ sice o něco lépe absorbují vertikálně vystouplé nerovnosti a lépe se odvalují, ale obě výhody větších kol nejsou u elektrokol tak markantní jako u běžných kol.

Pokud tedy neměříte přes 190cm, je na zvážení jestli se nevydat cestou vyšší míry obratnosti na 27,5“, kdy si jízdu například po úzkých lesních cestách užijete podstatně více než na hřmotných 29“

Elektrokola modelové řady 2022 – tedy e-Atland 7.7 mají totožnou výbavu jako modely 2023. Liší se tedy pouze barvou. Červená společně se šedou metalízou je efektní a i při použití červené barvy elegantní kombinace. K dispozici je ve velikosti rámu 18“ a 20“.

V nynější chvíli ještě koupíte v Elektrosportu e-Atland 7.7 za 41 900,- a to kompletně poskládané a seřízené, včetně garanční prohlídky v ceně.

Oproti stejně vybavenému modelu 2023 tedy ušetříte 8000,- a navíc od nás nyní dostanete ke každému kolu chytré hodinky jako dárek.

PROHLÉDOUT E-ATLAND 7.7 SI MŮŽETE ZDE

Pozn.

Na některých e-shopech se dá toto elektrokolo pořídit o nějakou tisícovku levnější, ale bez jakékoli technické podpory a servisního zázemí. U NÁS MÁTE KOMPLETNÍ SERVIS a jistotu zavedené stabilní firmy.