Specializovaná prodejna a servis – Elektrokola Brno

 

Naše specializovaná prodejna – Elektrokola Brno vznikla jako reakce na velký zájem zákazníku z Brna. Chtěli bychom být našim stávajícím i novým zákazníkům co nejblíže. Specializací nově zařízené Brněnské prodejny je prodej a servis elektrokol.

Na této prodejně naleznete kompletní nabídku elektrokol od tuzemských i zahraničních výrobců a to elektrokola skládací, treková, městská, horská i celo-odpružená. Máme také velký výběr elektrosad pro přestavby. Všechna testovací elektrokola je možno vyzkoušet přímo v Lužáneckém parku, nebo do nejprudšího kopce v Brně kousek od prodejny Elektrokola Brno.

Naši prodejci Vám během jízdy ukáží i různá nastavení elektrokola. Tato lokalita je pro testování elektrokol ideální, protože Vás během testování neohrožují žádná vozidla.

PŘEČTĚTE SI O VÝHODÁCH NÁKUPU V ELEKTROSPORT.CZ


 

Otevírací doba Listopad – Prosinec:  PO 12:00-17:00 | ÚT 10:00-7:00 | ST 12:00-17:00 | ČT 10:00-12:00, 13:00-17:00 | PÁ, SO: prodej dle telefonické domluvy (722 721 507)

 


Na prodejně jsou vystaveny vybrané modely námi prodávaných značek v takovém rozsahu, aby si každý mohl vybrat ten typ elektrokola, který mu nejvíce vyhovuje. Pokud si nevyberete elektrokolo přímo na prodejně, je Vám k dispozici náš rozsáhlý internetový obchod. Na všech elektrolech je před prodejem proveden kompletní profesionální předprodejní servis a důkladné otestování elektroniky.

* díky flexibilním dodavatelům nemusíme držet skladem stovky elektrokol – ale jen vybrané, nejprodávanější modely. Vzhledem ke stárnutí baterií je skladování velkého množství elektrokol  (čímž se chlubí některé jiné obchody) na prodejně spíše kontraproduktivní. 


Od roku 2015 se Elektrosport s.r.o. – Elektrokola Brno zaměřuje na prodej českých elektrokol a montáž elektrosad nejvyšší kvality. Elektrokola ostatních značek samozřejmě prodáváme a servisujeme dál. Kompletní sortiment včetně skladových dostupností naleznete na našem E-SHOPU, nebo použijte některý z odkazů níže …

prodej elektrokol brno

přestavby kol brno