Elektrokoloběžky

TERÉNNÍ ELEKTROKOLOBĚŽKA ELEKTROSPORT C1T – 2019 – 11,4Ah / 13Ah – 37 890,-

První opravdová lehká terénní koloběžka vybavená výkonným zadním pohonem pro jízdu v jakémkoli terénu

terénní elektrokoloběžka elektrosportTerénní speciál…

Terénní elektrokolobětka Elektrosport C1T postavená na základu koloběžky CRUSSIS CROSS je vybavena zadním motorem o výkonu 250W a maximálním výkonu okolo 500W. Díky menšímu rádiusu kola, je elektrokoloběžka schopna vyvinout vyšší kroutivou sílu v nízkých rychlostech. Další výhodou zadního motoru je snadná demontáž předního kola například při převážení elektrokoloběžky.

 

Snadná jízda v terénu i mimo něj

terénní elektrokoloběžka elektrosportS touto elektrokoloběžkou se nemusíte bát jízdy v lese a náročném terénu díky odpružené vidlici se zamykáním na řidítkách. Pro přesné a efektivní brzdění při sjezdech je koloběžka vybavena hydraulickými kotoučovými bezdami. Řídící jednotka, kterou používáme i u elektrosad SINUS je plně programovatelná prostřednictvím PC a má rozhraní standardu BAFANG. . Tato koloběžka se zadním pohonem se ale přeci jen více hodí na jízdu i v lehčím terénu a to díky zadnímu pohonu.

 

Baterie Xenon F11 / EV13

terénní elektrokoloběžka elektrosportElektrokoloběžku jsme vybavili vysoce moderní subtilní baterií v hliníkovém pouzdře Xenon F11 s kapacitou 11,4Ah, alternativně lze zvolit rámovou baterii EV sk kapacitou 13Ah. Baterie disponuje perfektním designem a dílenským zpracováním, vysokou mírou odolnosti. Samozřejmostí je použití kvalitních článků Panasonic u Xenon F11 a pokročílého BMS. Baterie je snadno odnimatelná a lehká, takže si můžete například dokoupit druhou baterii a prodloužit si tak délku výletu na dvojnásobek.

 

 

Elektrokoloběžka pro každou příležitost

terénní elektrokoloběžka elektrosportElektrokoloběžka C1T je regulérní koloběžkou dovybavenou o eletkroniku. Jedná se o tedy o opravdovou terénní elektrokoloběžku na jízdu terénem, cestování do práce, odpolední fitness, prostě na cokoli. Díky ergonomickému akcelerátoru si během jízdy volíte přesně tu úroveň přípomoci kterou potřebujete. Dojezd se samozřejmě odvíjí od kopcovitosti terénu, hmotnosti jezdce a využívání akcelerátoru – tedy v rozmezí 20 – 60km na jedno nabití.

Pokud by Vám páčkový akcelerátor nevyhovoval, lze na koloběžku domontovat také plynovou rukojeť.

Uvedené dojezdy jsou uváděny při hmotnosti jezdce cca. 70 kg a smíšeném stoupání (50% rovinky, 50% kopce)

 

 

CRUSSIS CROSS je model koloběžek vhodný zejména do terénu, pro MUSHING (jízda se psím spřežením) nebo na sjezd. Bez psího spřežení nejsou díky vyšší světlé výšce nášlapu vhodné na rovinné cesty. „Crosska“ je vybavena kotoučovými hydraulickými brzdami TEKTRO, které mají výborný brzdný účinek. Kola jsou obuta na pláštích SCHWALBE TOUGH TOM přední 26″ a SCHWALBE JUMPIN JACK zadní 20″, vyvinuté speciálně pro jízdu v terénu.

Ochranný pás vyztužený kevlarovými vlákny chrání bok pláště proti proražení. Pláště skvěle zabírají v písku i blátě. Odpružená vidlice ZOOM je uzamykatelná z řídítek a zaručuje maximální jízdní komfort při jízdě v terénu. Konstrukce rámu je zesílena v nejvíce namáhaných částech koloběžky.

Doporučená výška postavy pro koloběžku CRUSSIS CROSS je 150 – 195 cm. Díky tuzemské výrobě garantujeme českou kvalitu a jedinečný design za příznivou cenu. Koloběžky vyrábíme v ČR pod vlastní značkou CRUSSIS. Naše rámové a designové řešení máme patentované pro celou EU a USA.

.

VÝBAVA ELEKTROKOLOBĚŽKY:

 

RÁM:

Rám: CRUSSIS se šroubovaným nášlapem
Vidlice: ZOOM VAXA R-LO, uzamykatelná z řidítek
ROZMĚRY:
Výška: 1070 mm
Délka: 1750 mm
Světlost nášlapu: 120/75 mm
Délka nášlapu: 480 mm
Rozvor kol: 1200 mm
KOLA:
Průměr kol: Přední 26″/ zadní 20″
Brzdy: TEKTRO Auriga, hydraulické
Ráfky: CRUSSIS dvoustěnné 26″/20″
Náboje: CRUSSIS DISC, s průmyslovými ložisky
Plášť přední: SCHWALBE Tough Tom 26 x 2,25 KevlarGuard
Plášť zadní: SCHWALBE Jumpin´Jack 20 x 2,25 Performance
HMOTNOST:
Hmotnost:12 kg
Nosnost: 120 kg
KOMPONENTY
Řídítka: CRUSSIS Alu MTB, 620 mm
Představec: CRUSSIS Alu, 31,8/105 mm
Gripy: CRUSSIS, ergonomicky tvarované
Hlavové složení: Ahead 1 1/8″
.
POHON ELEKTROKOLOBĚŽKY:
Baterie: Baterie Xenon F11 ‘vyrobeno v ČR – 11,4Ah PANASONIC

 

Uchycení baterie: Rámová

Nabíječka: automatická

Motor: SINUS 250W (převodový brushless silent elektromotor),

Ráfek: dvojitý ráfek, vypletené kolo s motorem

Typ senzoru šlapání: akcelerátor / plyne

Display: Programovatelný LCD displej BAFANG C965

Kabely: vodě-odolné s těsněním + originální kryty konektorů a kabelů.

Dojezd: dle nastavení 20 – 60 Km na jedno nabití (dojezd závisí na mnoha faktorech – váha jezdce, terén, kopcovitost, nahuštění pneumatik, využívání motoru, výkon jezdce atd…


26″ ELEKTROKOLOBĚŽKA ELEKTROSPORT C1R – 2019 – 11,4Ah – 32 890,-

Nová sportovní elektrokoloběžka se zadním pohonem pro snadné převážení a pohodovou jízdu za všech okolností

elektrokoloběžka se zadním motoremNa silnici i na štěrku…

Nová verze elektrické koloběžky Elektrosport C1R je vybavena zadním motorem o výkonu 250W a maximálním výkonu okolo 500W. Díky menšímu rádiusu kola, je elektrokoloběžka schopna vyvinout vyšší kroutivou sílu v nízkých rychlostech. Další výhodou zadního motoru je snadná demontáž předního kola například při převážení elektrokoloběžky.

 

Výkonný pohon pro skvělé zážitky

elektrokoloběžka se zadním motoremŘídící jednotka, kterou používáme i u elektrosad SINUS je plně programovatelná prostřednictvím PC a má rozhraní standardu BAFANG. Výkonové náběhy a další jízdní parametry jsou velmi podobné jako u elektrokoloběžky Elektrosport C1. Tato koloběžka se zadním pohonem se ale přeci jen více hodí na jízdu i v lehčím terénu a to díky zadnímu pohonu.

 

Česká baterie Xenon F11

elektrokoloběžka se zadním motoremElektrokoloběžku jsme vybavili vysoce moderní subtilní baterií v hliníkovém pouzdře Xenon F11 s kapacitou 11,4Ah. Baterie disponuje perfektním designem a dílenským zpracováním, vysokou mírou odolnosti. Samozřejmostí je použití kvalitních článků Panasonic a pokročílého BMS. Baterie je snadno odnimatelná a lehká, takže si můžete například dokoupit druhou baterii a prodloužit si tak délku výletu na dvojnásobek.

 

Je čas vyrazit na výlět

elektrokoloběžka se zadním motoremElektrokoloběžka C1R není žádná hračka pro děti. Jedná se o opravdovou sportovní elektrokoloběžku na dlouhé výlety, cestování do práce. Díky ergonomickému akcelerátoru si během jízdy volíte přesně tu úroveň přípomoci kterou potřebujete. Dojezd se samozřejmě odvíjí od kopcovitosti terénu, hmotnosti jezdce a využívání akcelerátoru – tedy v rozmezí 20 – 60km na jedno nabití.


Pokud by Vám páčkový akcelerátor nevyhovoval, lze na koloběžku domontovat také plynovou rukojeť.

 

Uvedené dojezdy jsou uváděny při hmotnosti jezdce cca. 80 kg a smíšeném stoupání (60% rovinky, 40% kopce)

 

 

.

VÝBAVA ELEKTROKOLOBĚŽKY:

 

Brzdy: TEKTRO s integrovaným zvonkem

Délka: 1750 mm

Délka nášlapu: 480 mm

Hmotnost: cca. 15 kg včetně baterie

Kola: Přední 26“ a zadní 20“

Madla: CRUSSIS, ergonomicky tvarovaná

Náboje: CRUSSIS s průmyslovými ložisky

Nosnost: 150 kg

Pláště: SCHWALBE Big Apple

Představec: CRUSSIS Alu, 31,8/105 mm

Ráfky: Přední 26“ Remerx Grand Rock a zadní 20“, CRUSSIS dvoustěnné

Rám: CRUSSIS se šroubovaným nášlapem

Řídítka: CRUSSIS Alu MTB, 620 mm

Rozvor kol: 1170 mm

Světlost nášlapu: 50 mm

Vidlice: CRUSSIS

Výška: 980 mm
.
POHON ELEKTROKOLOBĚŽKY:
Baterie: Baterie Xenon F11 ‘vyrobeno v ČR – 11,4Ah PANASONIC

 

Uchycení baterie: Rámová

Nabíječka: automatická

Motor: SINUS 250W (převodový brushless silent elektromotor),

Ráfek: dvojitý ráfek, vypletené kolo s motorem

Typ senzoru šlapání: akcelerátor / plyne

Display: Programovatelný LCD displej BAFANG C965

Kabely: vodě-odolné s těsněním + originální kryty konektorů a kabelů.

Dojezd: dle nastavení 20 – 60 Km na jedno nabití (dojezd závisí na mnoha faktorech – váha jezdce, terén, kopcovitost, nahuštění pneumatik, využívání motoru, výkon jezdce atd…

 26″ ELEKTROKOLOBĚŽKA ELEKTROSPORT C1 – 2019 –

Cena:  11,6Ah – 31 890,- | 14,5Ah – 33 890,-

První dokonale vyladěná elektrokoloběžka plné velikosti pro sport, zábavu i dojíždějí do práce…

elektrokoloběžka elektrosport c1To je elektrokoloběžka ELEKTROSPORT C1 !

Základem C1 je velmi povedená koloběžka CRUSSIS URBAN s pevným rámem a poutavým designem. O motorizaci se stará speciálně upravený systém pohonu ES POWER GEAR s novou výkonnou verzí motoru X1 o hmotnosti 3kg a výkonem až 650W jehož testováním a laděním jsme strávili celé dva roky.

 

Spolehlivý pohon z Francie na dlouhé cesty

elektrokoloběžka elektrosport c1Tyto pohony pro vás dovážíme z Francie a jsou vybaveny vysoce kvalitní a spolehlivou elektronikou a nadstandardní lehkou baterií.

Navíc disponuje řídící jednotka rozhraním bluetooth, LCD displej má USB nabíječku a baterie je vybavena SMART BMS pro perfektní kontrolu nad chodem baterie.

Pohon elektrokoloběžky prošel dvouletým zátěžovým testováním a laděním software a to pro maximální dynamiku jízdy a také bezpečnost.

 

Nízká hmotnost a perfektní ergonomie i výkon

elektrokoloběžka elektrosport c1Celková hmotnost elektrokoloběžky i s baterií 11,6Ah s články PANASONIC, nebo LG 14,5Ah je cca 16kg což z ní dělá perfektní dopravní prostředek, který snadno vynesete do schodů, nebo umístíte do rohu kanceláře.

Díky otočnému akcelerátoru můžete využít takový výkon, který zrovna potřebujete. Funguje to stejně jako třeba u motocyklu.

Z výroby Vám nastavíme maximální výkon dle požadavků.

 

Možnost volby nastavení elektrokoloběžky přesně pro Vás

elektrokoloběžka elektrosport c1Pokud chcete jezdit sportovněji a elektrokoloběžce do kopce trošku pomůžete, nastavíme Vám do řídící jednotky mód TRAVEL. S tímto nastavením bez problému ujedete na jedno nabití až 60/80km při střídavém stylu jízdy – tedy, po rovince pojedete bez motoru, nebo s mírnou výpomocí a do kopce si pomůžete motorem naplno. Tento mód lze označit jako ideální pro vyjížďky a sportovnější jízdu.

 

V případě, že budete chtít elektrokoloběžku jako “samohyb”, lze nastavit mód POWER, který navýší maximální výkon na 500W. Tak vyjedete převážnou většinu kopců, aniž byste se museli odrážet. Dojezd s tímto módem je cca 20-40km na jedno nabití.

Uvedené dojezdy jsou uváděny při hmotnosti jezdce cca. 80 kg a smíšeném stoupání (60% rovinky, 40% kopce)

.

VÝBAVA ELEKTROKOLOBĚŽKY:

 

Brzdy: TEKTRO s integrovaným zvonkem

Délka: 1750 mm

Délka nášlapu: 480 mm

Hmotnost: 16 kg včetně baterie

Kola: Přední 26“ a zadní 20“

Madla: CRUSSIS, ergonomicky tvarovaná

Náboje: CRUSSIS s průmyslovými ložisky

Nosnost: 150 kg

Pláště: SCHWALBE Big Apple / nebo volitelně

Představec: CRUSSIS Alu, 31,8/105 mm

Ráfky: Přední 26“ Remerx Grand Rock a zadní 20“, CRUSSIS dvoustěnné

Rám: CRUSSIS se šroubovaným nášlapem

Řídítka: CRUSSIS Alu MTB, 620 mm

Rozvor kol: 1170 mm

Světlost nášlapu: 50 mm

Vidlice: CRUSSIS

Výška: 980 mm
.
POHON ELEKTROKOLOBĚŽKY:
Baterie: Baterie s integrovanou řídící jednotkou s kapacitou 11,6Ah PANASONIC

Uchycení baterie: Rámová

Nabíječka: automatická

Motor: ES POWER GEAR X1 (převodový brushless silent elektromotor),

Ráfek: dvojitý ráfek, vypletené kolo s motorem

Typ senzoru šlapání: akcelerátor

Display: Programovatelný LCD displej KIMGMETER s podsvícením a ovládacími prvky

Kabely: vodě-odolné se šroubovacími konektory s těsněním + originální kryty konektorů a kabelů.

Dojezd: dle nastavení 30 – 80 Km na jedno nabití (dojezd závisí na mnoha faktorech – váha jezdce, terén, kopcovitost, nahuštění pneumatik, využívání motoru, výkon jezdce atd…

 


 

ELEKTROKOLOBĚŽKA INMOTION L8F – 2019 – Cena 15 990,-   

SKLADEM NA PRODEJNĚ V BRNĚ

Elektrická koloběžka INMOTION L8F Light nabízí exkluzivní a jedinečný design a komfortní jízdu díky odpružení a nafukovací pneumatice. Maximální dojezd 40km na jedno nabití. Maximální rychlost 25km/h. Váha pouze 11.7 kg. Bluetooth aplikace zdarma pro další nastavení a záznam vašich jízd.

Je snadno ovladatelná a skládací – složení/rozložení trvá pouze 3 sekundy. Díky pokročilé technologii a použití baterií LG/SONY ujede na jedno nabití až 40km. Prohánět se můžete rychlostí 25km/h v továrním nastavení a 30km/h při uživatelském nastavení.

Smartphone Bluetooth aplikace zdarma pro další nastaveníPNEU 8″ – přední pevné, zadní nafukovací
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 25 – 30 km/h – dle nastavení
DOJEZD 30 až 40km
VÁHA 11,7kg
NOSNOST 100kg
SPECIFIKACE BATERIE 36V 8,7Ah – Li-Ion
NABÍJENÍ 230V
ČAS NABÍJENÍ max. 5hod
ODOLNOST IP65

 

 

elektrokoloběžka inmotion l8