Elektrokoloběžky

26″ ELEKTROKOLOBĚŽKA ELEKTROSPORT C1 – 2017 – Cena 10,4Ah – 29 990,- | 11,6Ah – 31 890,-

První dokonale vyladěná elektrokoloběžka plné velikosti pro sport, zábavu i dojíždějí do práce…

elektrokoloběžka elektrosport c1To je elektrokoloběžka ELEKTROSPORT C1 !

Základem C1 je velmi povedená koloběžka CRUSSIS URBAN s pevným rámem a poutavým designem.  O motorizaci se stará speciálně upravený systém pohonu ES POWER GEAR se superlehkým motorem o hmotnosti pouhých 1,8kg a výkonem až 600W jehož testováním a laděním jsme strávili celé dva roky.

 

Spolehlivý pohon z Francie na dlouhé cesty

elektrokoloběžka elektrosport c1Tyto pohony pro vás dovážíme z Francie a jsou vybaveny vysoce kvalitní a spolehlivou elektronikou a nadstandardní lehkou baterií.

Navíc disponuje řídící jednotka rozhraním bluetooth, LCD displej má USB nabíječku a baterie je vybavena SMART BMS pro perfektní kontrolu nad chodem baterie.

Pohon elektrokoloběžky prošel dvouletým zátěžovým testováním a laděním software a to pro maximální dynamiku jízdy a také bezpečnost.

 

Nízká hmotnost a perfektní ergonomie i výkon

elektrokoloběžka elektrosport c1Celková hmotnost elektrokoloběžky i s baterií 11,6 s články PANASONIC je 15kg což z ní dělá perfektní dopravní prostředek, který snadno vynesete do schodů, nebo umístíte do rohu kanceláře.

Díky otočnému akcelerátoru můžete využít takový výkon, který zrovna potřebujete. Funguje to stejně jako třeba u motocyklu.

Z výroby Vám nastavíme maximální výkon dle požadavků.

 

Možnost volby nastavení elektrokoloběžky přesně pro Vás

elektrokoloběžka elektrosport c1Pokud chcete jezdit sportovněji a elektrokoloběžce do kopce trošku pomůžete,  nastavíme Vám do řídící jednotky mód TRAVEL. S tímto nastavením bez problému ujedete na jedno nabití až 60km při střídavém stylu jízdy – tedy, po rovince pojedete bez motoru, nebo s mírnou výpomocí a do kopce si pomůžete motorem naplno. Tento mód lze označit jako ideální pro vyjížďky a sportovnější jízdu.

 

V případě, že budete chtít elektrokoloběžku jako „samohyb“, lze nastavit mód POWER, který navýší maximální výkon na 500W. Tak vyjedete převážnou většinu kopců, aniž byste se museli odrážet. Dojezd s tímto módem je cca 20-30km na jedno nabití.

Uvedené dojezdy jsou uváděny při hmotnosti jezdce cca. 80 kg a smíšeném stoupání (60% rovinky, 40% kopce)

.

VÝBAVA ELEKTROKOLOBĚŽKY:

 

Brzdy: TEKTRO s integrovaným zvonkem

Délka: 1750 mm

Délka nášlapu: 480 mm

Hmotnost: 15 kg včetně baterie

Kola: Přední 26“ a zadní 20“

Madla: CRUSSIS, ergonomicky tvarovaná

Náboje: CRUSSIS s průmyslovými ložisky

Nosnost: 150 kg

Pláště: SCHWALBE Big Apple

Představec: CRUSSIS Alu, 31,8/105 mm

Ráfky: Přední 26“ Remerx Grand Rock a zadní 20“, CRUSSIS dvoustěnné

Rám: CRUSSIS se šroubovaným nášlapem

Řídítka: CRUSSIS Alu MTB, 620 mm

Rozvor kol: 1170 mm

Světlost nášlapu: 50 mm

Vidlice: CRUSSIS

Výška: 980 mm
.
POHON ELEKTROKOLOBĚŽKY:
 
Baterie: Baterie s integrovanou řídící jednotkou s kapacitou 11,6Ah PANASONIC

Uchycení baterie: Rámová

Nabíječka: automatická

Motor: ES POWER GEAR 250W (převodový brushless  silent elektromotor),

Ráfek: dvojitý ráfek, vypletené kolo s motorem

Typ senzoru šlapání: akcelerátor

Display: Programovatelný LCD displej KIMGMETER s podsvícením a ovládacími prvky

Kabely: vodě-odolné se šroubovacími konektory s těsněním + originální kryty konektorů a kabelů.

Dojezd: dle nastavení 30 – 60 Km na jedno nabití (dojezd závisí na mnoha faktorech – váha jezdce, terén, kopcovitost, nahuštění pneumatik, využívání motoru, výkon jezdce atd…

 

prodejna elektrosportnakoupit na eshopu


ELEKTROKOLOBĚŽKA INMOTION LIVELY – 2017 – Cena 24 890,-

Vítejte v budoucnosti. V budoucnosti kde neexistují hranice při cestování po městě i mimo něj. Elektrokoloběžka Inmotion Lively je špičkovým nástrojem pro každodenní aktivní život. Je to zkrátka Ferrari mezi koloběžkami…

elektrokolobezka inmotion lively

inmotion lively

Unikátní design a luxusní konstrukce – vzhled této elektrokoloběžky je inspirován závodními vozy. Vlastní tělo elektrokoloběžky Inmotion Lively je vyrobeno z pevné hliníkové slitiny ADC23 a tvarováno do absolutní doykonalosti. Aby byl zajištěn maximální jízdní komfort, byla tato koloběžka důkladně testována. Elektrokoloběžka je navíc vodě odolná takže není problém s ní jezdit i za mokra – IP65.


inmotion livelySkládání a přenositelnost – je obrovskou výhodou této elektrokoloběžky. Díky jednoduchému pevnému mechanismu ve vteřině složíte koloběžku do kompaktních rozměrů a není problém ji vzít do autobusu, tramvaje, nebo složit i do malého auta.


elektrokoloběžka brnoIntegrovaný displej a jednoduché ovládání – jízda na této elektrokoloběžce je velmi snadné a intuitivní. Elektrokoloběžka navíc disponuje funkcí tempomatu, takže při delší jízdě nemusíte držet páčku akcelerátoru.


elektrokoloběžka inmotion lively brnoPerfektní odpružení – elektrokoloběžka je vybaveně osmipalcovými koly a odpružením, které absorbuje takřka všechny nerovnosti. Jízda je tak pohodlná a bez vibrací. Během testů bylo na koloběžkách najeto přes 200 000 km v různorodém terénu aby bylo konstrukčně dosaženo co nejlepších výsledků.


inmoviton lively českoOhromující výkon – elektrokoloběžka Inmotion Lively používá moderní 450W DC motor a perfektně odladěné ovládání. Elektrokoloběžce Lively stačí pouhých 5 vteřin pro dosažení rychlosti 25km/h. Výkonný brzdný systém zajišťuje bezpečnou a dynamickou jízdu.


lively-9Bezpečná vysokokapacitní baterie – Li-Ion baterie u elektrokoloběžek Inmotion používá značkové články Panaosinc, Samsung nebo LG. Inmotion Lively má integrovanou baterii o kapacitě 8Ah. Díky vysoké kapacitě má elektrická koloběžka dojezd až 30km. Battery Management Systém přesně zobrazuje stav nabití baterie a chrání baterii.


lively-10Osvětlení pro maximální bezpečnost – elektrokoloběžka je vybavena integrovaným předním světlem s dosvitem 15m a induktivním zadním světlem a to včetně funkce brzdového světla


Aplikace pro chytré telefony – proveďte kompletní diagnostiku, plánujte trasu a ovládejte svoji elektrokoloběžku Inmotion Lively pomocí svého mobilního telefonu.


MODEL Inmotion Lively
KOMUNIKACE S MT Bluetooth 4.0
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 25 km/h
DOJEZD až 30km
STOUPAVOST až 15°
VÁHA 16,5kg
NOSNOST 100kg
CELKOVÉ ROZMĚRY 1037*540*1165 mm
SPECIFIKACE BATERIE 48V 8Ah – Li-Ion
NABÍJENÍ 230V
ČAS NABÍJENÍ max. 5,5hod
KRYTÍ IP 65

prodejna elektrosportkoupit-livelynakoupit na eshopu

 


ELEKTROKOLOBĚŽKA INMOTION L6 – Cena 19 990,-

Buďte styloví a flexibilní! Rychlá jízda městem nikdy nebyla tak snadná. Za necelých dvacet tisíc pořídíte futuristickou koloběžku, která upoutá pozornost a bude Vám praktickým společníkem na každodenních cestách do práce, do školy, nebo při víkendovém odpočinku.

inmotion l6 brno

elektrokoloběžka inmotion l6

Unikátní design a luxusní konstrukce – levnější verze oblíbené stylové elektrokoloběžky je velmi podobná vyšší verzi LIVELY. Tělo elektrokoloběžky Inmotion L6 je vyrobeno z pevné hliníkové slitiny ADC23 za využití pokročilé techniky tvarování. Tato koloběžka prošla taktéž mnohonásobnými testy. Elektrokoloběžka je navíc vodě odolná takže není problém s ní jezdit i za mokra – krytí IP65.elektro koloběžka l6Skládání a přenositelnost – Složení této elektrokoloběžky ve dvou snadných krocích zvládnte ve vteřině. Díky jednoduchému pevnému mechanismu ve vteřině složíte koloběžku do kompaktních rozměrů a není problém ji vzít do autobusu, tramvaje, nebo složit i do malého auta.elektrická koloběžka brnoIntegrovaný displej a jednoduché ovládání –
jízda na této elektrokoloběžce je velmi snadné a intuitivní. Elektrokoloběžka navíc disponuje funkcí tempomatu, takže při delší jízdě nemusíte držet páčku akcelerátoru. Koloběžka má funkci SOFT MODE pro začátečníky a PASSION MODE pro pokročilé jezdce!elektricka kolobezkaPerfektní odpružení –
elektrokoloběžka je vybaveně osmipalcovými koly a odpružením, které absorbuje takřka všechny nerovnosti. Jízda je tak pohodlná a bez vibrací. Ověřeno v praxi. Tato elektrokoloběžka patří ve své cenové relaci mezi nejoblíbenější produkty vůbec.


inmoviton lively českoOhromující výkon – elektrokoloběžka Inmotion L6 používá moderní 450W DC motor a perfektně odladěné ovládání. Elektrokoloběžce L6 stačí pouhých 5 vteřin pro dosažení rychlosti 25km/h. Výkonný brzdný systém zajišťuje bezpečnou a dynamickou jízdu.


lively-9Bezpečná vysokokapacitní baterie – Li-Ion baterie u elektrokoloběžek Inmotion používá značkové články Panaosinc, Samsung nebo LG. Inmotion Lively má integrovanou baterii o kapacitě 8Ah. Díky vysoké kapacitě má elektrická koloběžka dojezd až 30km. Battery Management Systém přesně zobrazuje stav nabití baterie a chrání baterii.inmotionBarevné varianty –
elegantní černou, nebo líbivou kombinaci bílé se zelenou. V
yberte si mezi dvěma barvami tu, která je Vám bližší a rozjeďte to naplno.


Aplikace pro chytré telefony – proveďte kompletní diagnostiku, plánujte trasu a ovládejte svoji elektrokoloběžku Inmotion Lively pomocí svého mobilního telefonu.


MODEL Inmotion L6
KOMUNIKACE S MT Bluetooth 4.0
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 25 km/h
DOJEZD až 30km
STOUPAVOST až 15°
VÁHA 16,5kg
NOSNOST 100kg
CELKOVÉ ROZMĚRY 1037*540*1165 mm
SPECIFIKACE BATERIE 48V 8Ah – Li-Ion
NABÍJENÍ 230V
ČAS NABÍJENÍ max. 5,5hod
KRYTÍ IP 65

prodejna elektrosportkoupit-l6-bilanakoupit na eshopu
prodejna elektrosportkoupit-l6-cernanakoupit na eshopu