Co přinesou elektrokola Leader Fox 2018

Český výrobce elektrokol Leader Fox je znám každoročními inovacemi elektrokol jak z hlediska designu, tak výbavy.

 

Rok 2018 se u těchto elektrokol nese ve znamení integrace baterií a navýšení kapacity baterií a tím pádem také dojezdu. Co se týče vzhledu, tak výrobce vsadil na jistotu tmavých matových barev v kombinaci s decentními barevnými prvky reflexního charakteru pro maximální bezpečnost jezdce.

 

Dílensky se elektrokola také posunula o krok dopředu, i když i v roce 2017 již byla kola na velmi vysoké úrovni. Nové barevné displeje jsou super přehledné a vypadají opravdu moc dobře. Ovládání už je dovedeno takřka k dokonalosti. O kvalitě pohonů od Bafangu nemá smysl nějak polemizovat. Jedná se o praxí prověřenou technologii, která vydrží!

 

Těchto elektrokol bude na trhu pravděpodobně nedostatek a to z důvodu obrovské poptávky, která se projevuje už nyní v zimních měsících. Poměr cena/kvalita je totiž bezkonkurenční a z praxe máme vyzkoušeno, že kola od Leader Foxu prostě fungují a nejsou s nimi problémy, což výhodou jak pro zákazníky, tak i pro obchodníky, kteří nemusí řešit reklamace.

 

Celkově cena modelů 2018 vzrostla oproti roku 2017 o několik tisícikorun, což je s ohledem na celkovou úroveň kol naprosto logické. Některé modely si již nyní můžete prohlédnout, vyzkoušet a samozřejmě rovnou zakoupit na naší nové prodejně na adrese Mojmírovo náměstí 22 v Brně.

 

Níže několik fotek z prezentace…