PODZIMNÍ SLEVY ELEKTROKOL LEADER FOX

Milí zákazníci,

ta chvíle na kterou všichni čekají je zde. Startujeme podzimní výprodej elektrokol značky Leader Fox. Stavte se k nám na prodejnu a vyberte si elektrokolo za super cenu.

Letošní podzim má být teplotně nadprůměrný, tak by byla škoda jej nestrávit v sedle kvalitního českého elektrokola Leader Fox.

Již nyní víme, že příští rok co se týče technologií nepřinese nic nového, takže na modely 2020 není nutné nutné zbytečně čekat.

Ze stále ještě široké nabídky si vybere opravdu každý, tak neváhejte. Výprodej elektrokol a slevy 7% jsou tu a zásoby se tenčí…


Slevu 7% Vám odečteme z ceny elektrokola na při platbě v hotovosti na pokladně, nebo při platbě převodem.

Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.

Jedná se o jednu z nejdéle fungujících výrobních firem produkující elektrokola v ČR !

Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích.

Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem.

Značka Leader Fox prodá ročně desetitisíce kol a elektrokol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.