NABÍDKA PRÁCE

Na brněnskou specializovanou prodejnu elektrokol Mojmírovo nám. 22, hledáme cyklo nadšence na pozici:

Servisní technik / asistent prodeje

  • Vhodné i pro absolventy.
  • Dokončené středoškolské vzdělání výhodou.
  • Nástup do zaměstnání možný od 9/2021

Hlavní náplň práce:

  • Servis elektrokol
  • Skládání nových elekrokol
  • Servis koloběžek a elektrokoloběžek
  • Přestavby kol na elektrokola
  • Poradenství zakazníkum, asistence prodeje

Nabízíme:

  • Zajímavou různorodou práci kde se toho hodně naučíš
  • Progresivní platové ohodnocení systémem provizí nad rámec základního platu
  • Stravenkový paušál k platu navíc
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Přístup k velkoobchodním cenám
  • Možnost práce na zkrácený úvazek 80% pracovní doby (4 dny v týdnu)
  • Zázemí stabilní prosperující společnosti

Požadujeme:

  • Bezúhonnost a důvěryhodnost
  • Reprezentativní vystupování
  • Základní znalosti cyklo problematiky
  • Výuční list v technickém oboru, případně dokončené středoškolské vzdělání výhodou
  • Zručnost a chuť se učit nové věci
  • Řidičský průkaz skupiny B.

V případě zájmu zašlete životopis na info@elektrosport.cz