Nabídka práce

NABÍDKA PRÁCE: CYKLO MECHANIK/ASISTENT PRODEJE

Hledáme do svého týmu cyklomechanika / asistenta prodeje eletrokol.

Zkušenosti s profesionálními opravami kol výhodou, ale nikoliv podmínkou.

 Práce ideálně na ŽL nebo lze i DPP/HPP

 Náplň práce:

  • stavba/sestavení/montáž nových elektrokol
  • pečlivé seřízení a následné testovací jízdy
  • odstraňování případných závad a problémů (výměna a upgrade komponent)
  • balení zboží, realizace drobných zakázek
  • servis jízdních kol a elektrokol
  • garanční prohlídky elektrokol
  • asistence při prodeji elektrokol a cyklo doplňků – komunikace se zákazníkem
  • rozvoz elektrokol k zákazníkům a předávání kol

Co požadujeme:

  • minimálně základní znalosti jízdních kol a elektrokol
  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • bezúhonnost
  • příjemné vystupování
  • komunikativnost
  • aktivní řidič – průkaz skupiny B
  • výuční list v technickém oboru (SŠ vzdělání výhodou)

Co nabízíme:

  • zajímavou práci a dobré finanční ohodnocení
  • zvyšování mzdy (po zapracování)
  • kariérní postup až na pozici zástupce/vedoucího prodejny elektrokol
  • zaškolení a podporu od stávajících členů týmu
  • stravenkový paušál
  • odměny formou provizí (procenta z realizovaných zakázek)
  • možnost práce ne 80% úvazku v případě HPP10
  • 2 dny v týdnu práce v Ivančicích u Brna, 2-3 dny v týdnu v Brně
  • zázemní stabilní prosperující firmy

Nástup do zaměstnání možný ihned.

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis na info@elektrosport.cz