Elektrokolo JÁGR 68 – PŘEDOBJEDNÁVKY

Limitovaná Edice – Elektrokolo Crussis E-Jagr 68

CENA: 79 890,00 Kč

LIMITOVANÁ EDICE – POUZE 100ks.

Zlaté elektrokolo Jaromíra Jágra je nyní dostupné k předobjednání na webu Elektrosport. Pokud po tomto luxusním elektrokole toužíte, tak neváhejte. Do výroby jich půjde jen 100ks.

Předobjenávky na e-shopu, nebo mailem: obchod@elektrosport.cz


ELEKTROKOLO CRUSSIS JAGR 68, 2019 - BOSCH POPIS ELEKTROKOLAFOTOGRAFIEKOUPIT NEBO VYZKOUŠET ELEKTROKOLO

elektrokolo crussis jagr 68středový motor 14Ah

dostupnost elektrokola

Horské elektrokolo Crussis

E-JAGR 68 – 29″, model 2019

velikost rámu: 17″ | 19″ | 21″ 

barva: ČERNÁ/ZLATÁ

Cena v Elektrosportu: 

79 890,– (limitovaná edice 100ks – přijímáme předobjednávky – dodání 6/2019)


Dodáváme kompletně složené včetně předprodejního servisu zdarma.

Na počest české sportovní legendy, Jaromíra Jágra, který je tváří značky Crussis, jsme vyrobily opravdový skvost mezi e-biky. Limitovanou edici elektrokola Crussis Jágr 68 se speciální grafikou připomínající největší Jaromírovy úspěchy.

 

Elektrokolo Jágr 68 je opravdový skvost na devětadvacítkových kolech nabitý těmi nejmodernějšími e-bikovými technologiemi. Je postaveno na hliníkovém rámu s vynikajícím středovým motorem BOSCH Performance CX o výkonu 250W a ovládáním pomocí displejeBOSCH Intuvia. Baterie Bosch Powertube s kapacitou 500Wh je schopna dovézt kolo až do vzdálenosti 130 km (zde samozřejmě záleží na profilu trati a stupni využití asistence motoru).

 

Řazení obstarává špičková dvanáctirychlostní sada SRAM Eagle NX 12s. Ve spojení s asistencí motoru se tak nemusíte bát jakéhokoliv terénu. Vyjedete prostě vše.

 

 

Pohodlnou jízdu vám navíc zpříjemní odpružená vidlice ROCKSHOX FS Recon RL Air 29″. Jak název napovídá je vybavena vzduchovým tlumením a disponuje zdvihem 100 mm. Uzamykatelnost vidlice ze řídítek je samozřejmostí.

 

 

Jak jsou na tom kola? Použily jsme špičkové bikové pláště MAXXIS Ardent 29“ x 2,4 Skinwall.Nekompromisní kvalita, která vás nenechá na holičkách ani v tom nejzapeklitějším terénu. O vaši bezpečnost se pak starají hydraulické kotoučové brzdy TEKTRO HD-M510.

 

 

Design elektrokola vznikl přímo ve spolupráci s Jaromírem Jágrem. Na zadní vidlici naleznete vyobrazenou linku 1–2–2–5–1921. O co se jedná? Jde o výčet největších úspěchů Jaromírovy kariéry – 1× olympiáda, 2× Stanley Cup, 2× Mistrovství světa, 5× Art Ross Trophy a 1921 kanadských bodů v NHL. Na hlavní rámové trubce je pak silueta Jaromíra ze slavného okamžiku, kdy na mistrovství světa v Praze vstřelil vítězný gól ve čtvrtfinále s Finskem. Byl to zároveň poslední Jágrův gól za národní tým.

 

 

Elektrokolo Jágr 68 je prostě e-bike hodný nosit jméno hokejové legendy. Užijete si ho nejen při adrenalinové jízdě v horském terénu, ale skvěle poslouží rovněž na výletech všeho druhu. Protože jde o limitovanou edici, dostane se pouze ke stovce šťastných majitelů. Tedy vlastně pouze k 99, pořadové číslo 68 patří totiž právě Jaromírovi Jágrovi.

 


SPECIFIKACE:
Rám
Alu 6061, velikost rámu 19″
Vidlice
ROCKSHOX FS Recon RL Air 29″, 100 mm, uzamykatelná z řídítek
Baterie
BOSCH Powertube 500 Wh
Motor
BOSCH Performance CX, středový, 250W, 75 Nm
Umístění motoru
na středu
Ovládání
BOSCH Intuvia
Snímač šlapání
torzní
Nabíječka
BOSCH rychlo-nabíječka 4A
Dojezd
až 130 km
Pedály
WELLGO, zlaté alu s odrazkou
Asistent chůze
ano
Počet převodů
1 x 12
Přehazovačka
SRAM NX Eagle, 12 rychlostí
Řazení
SRAM NX Eagle
Řetěz
SRAM EAGLE NX 12s, 124 čl
Kazeta / vícekolo
SRAM CS-PG1230 Eagle, 11-50T
Převodník a kliky
SRAM X-SYNC 2 EAGLE 16Z / SRAM EX1 ISIS 170 mm
Průměr kol
29″
Brzda přední
TEKTRO HD-M510, hydraulická, rotor 180 mm
Brzda zadní
TEKTRO HD-M510, hydraulická, rotor 160 mm
Ráfky
CRUSSIS 29″, dvojitý, vložkovaný, 32D
Náboj přední
CRUSSIS disc, pevná osa
Náboj zadní
CRUSSIS disc, rychloupínací osa
Pláště
MAXXIS Ardent 29 x 2,40 Skinwall
Hmotnost
22,7 kg
Nosnost
120 kg
Řídítka
CRUSSIS Al, 720 mm
Představec
CRUSSIS Al, 60 mm, pevný
Gripy
CRUSSIS silikonové
Hlavové složení
Semi 1 1/8
Sedlo
Selle ROYA
L
Sedlová objímka
CRUSSIS s RÚ Al, černá 34,9
Sedlovka
CRUSSIS se zámkem, 31,6 / 350 mm

 

Pokud se Vám toto elektrokolo líbí, stačí zavolat na telefonní číslo:

722 721 507 – prodejna elektrokol Brno a náš specialista Vám podá všechny potřebné informace. Můžete nám samozřejmě napsat e-mail na: obchod@elektrosport.cz a my se Vám ozveme.

Vždy budete vítáni přímo v naší specializované prodejně elektrokol na adrese: Mojmírovo náměstí 22, 612 00 Brno – vedle pošty směrem k parku, kde si můžete většinu elektrokol v parku bezpečně vyzkoušet. Vše Vám rádi ukážeme a vysvětlíme.

Elektrokolo lze objednat i na našem E-SHOPU. Před koupí však vždy doporučujeme vyzkoušení elektrokola.

Všechna elektrokola u nás prochází pečlivým předprodejním servisem včetně formátování baterie. Ve firmě Elektrosport máte vždy zajištěnu plnou technickou a servisní podporu v rámci záruky i po záruce a garanční prohlídku zdarma !

Na internetu jistě naleznete námi nabízená elektrokola i za nižší cenu. Berte ovšem v potaz, že při nákupu elektrokola na těchto e-shopech se může případné řešení servisu a případné reklamace velmi zkomplikovat!


ČLÁNEK Z WEBU: CRUSSIS.CZ

Sobotní odpoledne cyklistického veletrhu FOR BIKES v Letňanech patřilo Jaromírovi Jágrovi, který na našem stánku představil e-bike Jágr 68. Jinak klidné vody letňanského cyklistického veletrhu FOR BIKES rozvířilo v sobotu dění u našeho stánku, které přímo ve výstavní hale sledovaly stovky diváků a další tisíce v živém přenosu na Facebooku.

 

Pod taktovkou moderátora Ondřeje Novotného proběhlo nejprve představení novinek CRUSSIS pro sezonu 2019, a to zejména nové modelové řady Crussis na motorech Bosch. Těsně po druhé hodině se na scéně objevil ten, na kterého kromě veřejnosti a fanoušků čekali zástupci celé řady médií (FTV Prima, Blesk, Aha, Blaník, iDnes, ČTK aj.). Jaromír Jágr, celosvětová sportovní ikona a tvář značky Crussis.

 

Jaromír s úsměvem od ucha k uchu, jak je ostatně jeho zvykem, nejprve pozitivně zhodnotil spojení svého jména se značkou Crussis a poté společně s majitelem Crussis, Petrem Výkrutou, slavnostně odhalil e-bike Jágr 68, který Crussis na počest hokejové legendy vyrobí v limitované edici 100 kusů.

 

Jaromíra jsem se při designování elektrokola Jágr 68 zeptal na to, co považuje za největší úspěchy své kariéry,“ říká Petr Výkruta, majitel značky Crussis, „Jeho odpověď byla jednoznačná – 1x olympiáda, 2x Stanley Cup, 2x Mistrovství světa, 5x Art Ross Trophy a 1921 kanadských bodů v NHL. Proto jsme na zadní vidlici e-biku vyobrazili linku 1-2-2-5-1921. Na hlavní rámové trubce je pak silueta Jaromíra ze slavného okamžiku, kdy na mistrovství světa v Praze vstřelil vítězný gól ve čtvrtfinále s Finskem. Byl to zároveň poslední Jágrův gól za národní tým.

 

Jágr fanouškům a médiím grafiku e-kola sám představil a na závěr se ještě vrátil ke zlatému Naganu: „Cítili jsme tu zodpovědnost, že jsme nehráli jenom za sebe, ale vlastně za deset milionů lidí. Když prohraješ ty sám, OK, stane se to, a jedeme dál. Ale když prohraješ za někoho jiného, tak to opravdu mrzí,“ uzavřel Jágr za potlesku všech přítomných oficiální část programu před krátkou tiskovou konferencí pro média.

 

Elektrokolo Jágr 68 je opravdový skvost na devětadvacítkových kolech nabitý těmi nejmodernějšími e-bikovými technologiemi. Je postaveno na hliníkovém rámu a vidlici ROCK SHOX FS Recon RL 29“ s vynikajícím středovým motorem BOSCH Performance CX a ovládáním pomocí displeje BOSCH Intuvia. Baterie Bosch Powertube s kapacitou 500Wh je schopna dovézt kolo až do vzdálenosti 130 km.

 

Řazení obstarává špičková dvanáctirychlostní sada SRAM Eagle NX 12s a pozadu nezůstává ani obutí e-biku. Použity byly špičkové bikové pláště MAXXIS Ardent 29“x2,4 Skinwall.

 

Elektrokolo Jágr 68 je prostě e-biky hodný nosit jméno hokejové legendy. Vyrobíme ho, jak již bylo řečeno, pouze ve stokusové edici. K dispozici bude kusů 99, to s pořadovým číslem 68 totiž patří právě Jaromírovi,“ uzavírá Petr Výkruta vydařenou sobotní akci, při které Crussis dokázal rozehřát celé letňanské výstaviště.

 

Pokud byste po e-biku Jágr 68 zatoužili, je k dispozici ve velikostech rámu 17“, 19“ a 21“ za 79.990,- Kč. Opravdu stojí za to.