Crussis řady 5 – solidní výbava za neodolatelnou cenu

Aktuálně je elektrokol na trhu celkem hodně a dá se říci, že nabídka převyšuje poptávku. Základní modely elektrokol od českého výrobce Crussis jsou neprávem opomíjeny i když se v nynější chvíli dají Elektrokola e-Guera 5.7, e-Atland 5.7 a e-Largo 5.7 ještě pořídit za neuvěřitelně nízkou cenu. Ve firmě Elektrosport s.r.o. dostanete tato elektrokola za 25 990,- což je cena, za kterou se dříve prodávala elektrokola se zadním pohonem.

 

Spoustu zákazníků od koupě odrazuje kapacita baterie 13Ah, kterou vnímají jako nedostatečnou. V praxi máme vyzkoušené, že i s 13Ah baterií se dá absolvovat více než solidní výlet. Ne každý cyklista je polykačem kilometrů. Pokud se budeme bavit o hmotnosti, je jasné že elektrokola střední třídy s nižší kapacitou baterie jsou o něco lehčí než robustní kola s vysokokapacitní baterií.

 

Ten, kdo má tedy zájem o elektrokola ve výprodeji za super cenu na každodenní výlety do lesa, nebo dojíždění do práce bez o obavy o jízdu v terénu. Jsou eletkrokola e-Guera 5.7, e-Atland 5.7 a e-Largo 5.7 perfektní volbou.

 

Dojezd, který udává výrobce je samozřejmě třeba u všech elektrokol brát s rezervou. Na Baterii 13Ah však celkem snadno ujedete kolem 80km na jedno nabití. Samozřejmě záleží na profilu tratě, hmotnosti jezdce a dalších faktorech.

 

Co se týče výbavy, tak elektrokola Crussis řady 5 atakují i dražší modely. Jsou osazeny značkovým řazením SRAM s osmi stupni a hydraulickými kotoučovými brzdami. Elektrokola Crussis 5.7 pohání osvědčený motor BAFANG M400, který lze snadno nastavit na vyšší maximální rychlost, což ocení jezdci kteří si rádi užívají v terénu svižnou jízdu.

 

Vidlice se zdvihem 100mm je plně dostačující i do náročnějšího terénu. Obutí je stejné jako u dražších modelů a u Crussisu.

 

Výprodej elektrokol ve firmě Elektrosport modelů e-Guera 5.7, e-Atland 5.7 a e-Largo 5.7 bude trvat do vyprodání zásob.

Dámské horské elektrokolo e-Guera 5.7