Crussis e-Savela 7.8 – solidní cesťák

Prázdniny jsou tu a s nimi spousta možností k cestování a sportovních zážitků. Poslední dobou se těší velké oblibě allroundová cestovní elektrokola 

 

V obecné rovině jsou nazývána jako Treková. Nenechejte se ale zmást.  Jsou zde modely, které svou výbavou předurčují na první pohled usedlejší elektrokolo vybavené blatníky a pevnostním nosičem i na cesty lehčím terénem.  

 

Klasickým příkladem je elektrokolo  Crussis e-Savela 7.8 se sníženým rámem pro snadnější nastupování. 

 

Určit Crussis e-Savela 7.8  jako dámské elektrokolo by nebylo úplně fér. Díky univerzálnímu designu se hodí jak pro dámy tak i pro pánské jezdce kteří vyžadují velkou míru komfortu při dlouhých projížďkách.  Kapacita baterie od Panasonicu 17,5Ah je ideálním poměrem mezi hmotnosti a dojezdem.

 

Elektrokolo e-Savela 7.8  je osazena kvalitními řazením SRAM a hydraulickými kotoučovými brzdami s vysokým brzdným účinkem..Barevný LCD displej s USB nabíjením je samozřejmostí.

 

Je třeba pochválit i obutí SCHWALBE Land Cruiser Plus 28 x 1,75 která jezdce podrží i v náročnějších podmínkách. zig-zag hladké vedení uprostřed pláště a hrubý vzorek na bocích je naprosto skvělou kombinací. Šotolina i bláto pro vás nebudou překážkou.

 

Rám je dostupný ve velikostech 17″ nebo 19″

 

O motorizaci se stará osvědčený motor MAXDRIVE M400 který lze bez problém nastavit i na vyšší maximální rychlost.

Za akční cenu 45190,- se jedná o super kolo, které vás na žádném místě  nenechá ve štychu.