AKČNÍ NABÍDKA – BESV JS1

Že luxusní elektrokolo se super výbavou a futuristickým vzhledem musí být drahé?

Za normálních okolností ano, ale nyní nabízíme jedinečnou možnost vlastnit elektrokolo, které normálně stojí přes 50 000,- za neskutečně nízkou cenu !!!


Luxusní elektrokolo za skvělou cenu, to je BESV JS1. Rám je vytvořen za použití technologií a výrobních procesů identických s výrobou závodních motocyků Moto GP. Extra pevný a přitom lehký L rám dodává jízdě dostatečnou stabilitu a maximální pohodlí. Velmi výkonné přední světlo integrované v rámu ve diamantovém rysu získalo certifikace K-MARK v Německu. Elektrokolo JS1 je vybaveno duálním torzním senzorem, plně integrovaným LCD displejem, kotoučovými brzdami, bezpřevodovým Direct Drive motorem a plně integrovanou baterií.


OVĚŘIT DOSTUPNOST A KOUPIT NA E-SHOPU // KONTAKT NA PRODEJCE: 722 721 507obchod@elektrosport.cz

 

Rychlé, mrštné a robustní. To je speciální trekové nízkonástupové elektrokolo BESV JS1 s pevným a odolným rámem, dlouhou výdrží díky speciálnímu softwaru pro řízení spotřeby. BESV JS1 je ideálním společníkem i na kratší vyjížďky do parku nebo do lehčího terénu a samozřejmě na stylové dojíždění do práce.

 

Plně integrovaný přehledný LCD displej s podsvětlením je zcela zapuštěný do konstrukce kola a tak nikde nepřekáží. Stejně tak je integrováno silné LED osvětlení s dvěma stupni svítivosti ovládané přímo na ovládacím prvku elektrokola.

 

Zadní světlo, které je umístěno pod sedlem funguje jako brzdové světlo – tedy při stisku brzdové páky se rozsvítí i když není zapnuto přední světlo. Samozřejmostí je odpojení motoru při brzdění.

 

Ovládání je snadné a pohodlné díky ergonomickému ovládacímu prvku na levé straně, který známe z dražších modelů. Displeje se tedy nemusíte ani dotknout.

 

Díky speciálně navrženému nízkonástupovému designu je toto kolo ideální pro všechny věkové kategorie bez rozdílu věku.

 

Elektrokolo BESV JS1 je vybaveno unikátním systémem pohonu ALGORHYTHM který zajišťuje maximální pohodlí a plynulost jízdy. Informace o síle šlapání jsou zprostředkovány duálním torzním senzorem.

 

Proces výroby rámu ze slitiny hliníku je stejný jako u výroby motocyklů pro MOTO GP a má obrovskou míru tuhosti.

 

Vidlice SUNTOUR má uzamykání přímo na řidítkách, takže se během jízdy nemusíte nikam ohýbat.

 

Pro plynulé a bezproblémové řazení je elektrokolo BESV JS1 osazeno ověřenou zadní přehazovačkou SHIMANO ALIVIO s 9 rychlostmi.

 

Smart Mode kalkuluje úroveň asistence kterou potřebujete pro optimální jízdní styl. Bere v úvahu jízdní podmínky a sílu šlapání za použití duálního torzního senzoru aby správně vyhodnotil energii, kterou má dodat značkovému výkonnému direct drive motoru TDCM který je oproti běžnému převodovému motoru prakticky nezničitelný.

 

Uživatelské rozhraní a osvětlení je plně integrováno do rámu elektrokola. Design elektrokola získal mnohá ocenění a certifikaci K-MARK v německu. 

 

BESV JS1 je osazen prémiovou baterií LG která zajišťuje elektrokolu dojezd až 80km na jedno nabití. Baterii lze z rámu elektrokola snadno vyjmout.


 

Dojezd elektrokola závisí na různých faktorech: hmotnost jezdce a nákladu, fyzická kondice jezdce, styl a povaha jízdy, technický stav kola, teplota, směr a síla větru, výškový profil trasy a povaha terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén, časté rozjíždění atd. snižují dojezd).

Upozornění:
Při nesprávném řazení (používání „těžkých“ převodů při výjezdech) může docházet v extrémních podmínkách k přehřívání řídící jednotky.

Technická specifikace

Rám Aluminum
Systém pohonu Algorhythm
Rozměry 1785 x 825 x 600mm
Barva Červená
Převody Shimano Alivio 9
Přední světlo 40lux, 600mA, 3.3V
Přední vidlice Suntour
Sedlo Velo
Brzdy Disc Brake
Pneumatiky Schwalbe, Energizer Plus 700 x 45C
Motor 250W zadní direct drive
Senzor Duální torzní senzor
Režimy asistence 4 Assist Modes (1 -3 + SMART)
Baterie integrovaná 36V, 11,2Ah

 

Líbí se Vám tohle skvělé elektrokolo?

 

Stačí zavolat na telefonní číslo:

722 721 507 – prodejna elektrokol Brno a náš specialista Vám podá všechny potřebné informace. Můžete nám samozřejmě napsat e-mail na: obchod@elektrosport.cz a my se Vám ozveme.

 

Vždy budete vítáni přímo v naší specializované prodejně elektrokol na adrese: Mojmírovo náměstí 22, 612 00 Brno – vedle pošty směrem k parku, kde si můžete většinu elektrokol v parku bezpečně vyzkoušet. Vše Vám rádi ukážeme a vysvětlíme.

 

Elektrokolo lze objednat i na našem E-SHOPU. Před koupí však vždy doporučujeme vyzkoušení elektrokola.

 

Všechna elektrokola u nás prochází pečlivým předprodejním servisem včetně formátování baterie. Ve firmě Elektrosport máte vždy zajištěnu plnou technickou a servisní podporu v rámci záruky i po záruce a garanční prohlídku zdarma !

 

Na internetu jistě naleznete námi nabízená elektrokola i za nižší cenu. Berte ovšem v potaz, že při nákupu elektrokola na těchto

levných e-shopech se může případné řešení servisu a případné reklamace velmi zkomplikovat!