e-Country 7.8 – univerzál pro všechny

Crussis e-Country 7.8 patří do velmi specifické elektrokolo. Disponuje kombinací sníženého rámu a kvalitního osazení, které najdeme u sportovních MTB elektrokol.

 

Je k dispozici ve dvou různých kapacitách baterie a to 14,5Ah, nebo 17,5Ah která zajistí dojezd přes 100km na jedno nabití. Co se týče velikosti rámu, jsou k dispozici velikosti 17“ nebo 19“

 

Všechny verze máme nyní k dispozici na prodejně v Ivančicích a v Brně.

 

Crussis e-Country 7.8 modelové řady 2023/2024 by se dalo zařadit vedle trekových a cross elektrokol do skupiny cestovních elektrokol. Jediným společným prvkem s městskými elektrokoly je snížený rám, který je však ve spodní části oproti běžným městským elektrokolům výrazně vyztužen.

Kratší geometrie a zahnutá řídítka zajišťují vzpřímenější sezení během jízdy, což ocení mimo jiné i jezdci, kteří mají problémy se zády. Nízký nástup zase zajistí pohodlné nastupování a seskočení ze sedla bez rizika kontaktu s horní rámovou trubkou. Díky tomu Crussis e-Country 7.8 určeno i pro jezdce menšího vzrůstu.

 

Elektrokolo je vybaveno pevným nosičem s nosností 25kg pro dlouhé vyjížďky na těžko a originálními blatníky. Celkově lze považovat design elektrokola a za velmi povedený a to včetně kombinace barev.

 

Výjimečnost elektrokola Crussis e-Country 7.8 spočívá mimo jiné ve velikosti kol 27,5“ které se běžně používají u horských elektrokol. Díky tomu, lze na toto elektrokolo osadit širší a hrubší pláště. Také zdvih vidlice 100mm posouvá e-Country 7.8 směrem k terénním elektrokolům. Bez problémů lze tedy s tímto elektrokolem jezdit i v poměrně náročném terénu se zachováním výhod nízkého nástupu a pohodlného vzpřímeného sezení.

Ostatní výbava elektrokola je také ryze sportovního charakteru. O efektivní brždění se starají hydraulické kotoučové brzdy SRAM LEVEL. Přesné a bezproblémové řazení zajišťuje přehazovačka SRAM X4 s osmi rychlostmi, což je při vysoké síle motoru a jeho efektivnosti více než dostačující.

 

Elektrokolo e-Country 7.8 je vybaveno jedním z nejspolehlivějších motorů a to BAFANG M400(zde si můžete přečíst recenzi), který lze bez problému programovat a opravovat.)

 

O velký dojezd se stará baterie PANASONIC s kapacitou 17,5Ah u verze e-Country 7.8-S, nebo 14,5Ah od Samsungu u levnější verze. Velký přehledný barevný displej je navíc opatřen USB nabíjecím konektorem, takže lze přímo z displeje nabíjet například mobilní telefon, nebo navigaci.

 

Toto povedené elektrokolo je určeno pro všechny jezdce, kteří mají vysoké nároky na výbavu elektrokola, požadují komfort při jízdě terénem, ale zároveň chtějí mít zajištěn nízký nástup a komfort jízdy se rovnými zády.

 

Za cenu 45 890,- s baterií o kapacitě 17,5Ah se jedná v nynější chvíli o jasnou volbu pro všechny, kteří chtějí univerzální, kvalitně osazené elektrokolo na každodenní pohodlné ježdění i dlouhé výpravy.