Horské elektrokolo Lovelec Sargas, model 2019 Zobrazit v plné velikosti

Horské elektrokolo Lovelec Sargas, model 2019

Horské elektrokolo s výkonným zadním motorem v plné výbavě (LCD displej, přehazovačka Shimano Alivio – 24 rychlostí). Kvalitní baterie plně integrovaná v rámu. Skvělá volba pro náročné zákazníky.

Více informací

17"
19"

Dostupnost: Skladem

12 Produkty je na skladě

37 890,00 Kč

ZNAČKOVÉ ČESKÉ ELEKTROKOLO ZA SUPER CENU S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU NA RÁM !!!

Horské elektrokolo s výkonným zadním motorem v plné výbavě (LCD displej, přehazovačka Shimano Alivio – 24 rychlostí). Kvalitní baterie plně integrovaná v rámu. Skvělá volba pro náročné zákazníky.

 

LOVELEC Sargas je vybaven silným a spolehlivým motorem Bafang o výkonu 250 W, kterýse nachází v naboji zadního kola. Baterie je složena z článků světového výrobce LG a je plně integrovaná v rámu kola.

 

Díky tomu model Sargas má skvěle rozložení váhy, což napomáhá k výborné ovladatelnosti kola jak na silnici tak v terénu. Kolo je obuto na kvalitních terenních pláštich Schwalbe Smart Sam, osazeno kvalitními hydraulickými brzdami Shimano BL M 315, které nevadnou ani při dlouhých sjezdech. Silný motor a kvalitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce a vy si tak můžete užit i perfektní terénní jízdu. Komfort jízdy vám zaručí přední vidlice SunTour XCR s možností úplného uzamknutí.

 

Díky přehazovačce Shimano Acera 3x9Sbudete mít vždy možnost volby spravného převodu ať budete stoupat do prudkých kopců nebo se svižne prohánět po horských cestičkách. Všechny tyto vlastnosti zaručí skvělý zážitek a nadstandartní komfort při jízdě přírodou i po cyklostezkách. Na všechny naše kola poskytujeme doživotní záruku na rám !

 

Dojezd na jedno nabití
» až 135 km (s baterií 16 Ah)

Motor
» Bafang, 250 W, bezkartáčový zadní

Display
» LCD, s cyklopočítačem

Ovládací panel
» vodotěsný

Rám
» 17″ nebo 19″, hliníkový (6061)

Průměr kol
» 29″

Ráfky
» hliníkové, dvojité

Vidlice
» Suntour, odpružená, se zámkem

Brzdy
» Shimano, kotoučové, hydraulické

Řazení
» Shimano Alivio

Přehazovačka
» Shimano Alivio, 9 rychlostí

Přesmykač
» Shimano Acera, 3 rychlosti

Hmotnost
» 21 kg