Elektrokoloběžka Inmotion Lively Zobrazit v plné velikosti

Elektrokoloběžka Inmotion Lively

Vítejte v budoucnosti. V budoucnosti kde neexistují hranice při cestování po městě i mimo něj. Elektrokoloběžka Inmotion Lively je špičkovým nástrojem pro každodenní aktivní život. Je to zkrátka Ferrari mezi koloběžkami…

Více informací

inmotion-lively

Dostupnost: Skladem ihned k dodání

18 Produkty je na skladě

24 890,00 Kč

elektrokoloběžka inmotion lively


elektrokoloběžka inmotion livelyUnikátní design a luxusní konstrukce – vzhled této elektrokoloběžky je inspirován závodními vozy. Vlastní tělo elektrokoloběžky Inmotion Lively je vyrobeno z pevné hliníkové slitiny ADC23 a tvarováno do absolutní dokonalosti. Aby byl zajištěn maximální jízdní komfort, byla tato koloběžka důkladně testována. Elektrokoloběžka je navíc vodě odolná takže není problém s ní jezdit i za mokra – IP65.


skládací elektrokoloběžkaSkládání a přenositelnost – je obrovskou výhodou této elektrokoloběžky. Díky jednoduchému pevnému mechanismu ve vteřině složíte koloběžku do kompaktních rozměrů a není problém ji vzít do autobusu, tramvaje, nebo složit i do malého auta.


elektrická koloběžka brnoIntegrovaný displej a jednoduché ovládání – jízda na této elektrokoloběžce je velmi snadné a intuitivní. Elektrokoloběžka navíc disponuje funkcí tempomatu, takže při delší jízdě nemusíte držet páčku akcelerátoru.koloběžka s motoremPerfektní odpružení – elektrokoloběžka je vybaveně osmipalcovými koly a odpružením, které absorbuje takřka všechny nerovnosti. Jízda je tak pohodlná a bez vibrací. Během testů bylo na koloběžkách najeto přes 200 000 km v různorodém terénu aby bylo konstrukčně dosaženo co nejlepších výsledků.


koloběžka na elektřinu brnoOhromující výkon – elektrokoloběžka Inmotion Lively používá moderní 450W DC  motor a perfektně odladěné ovládání. Elektrokoloběžce Lively stačí pouhých 5 vteřin pro dosažení rychlosti 25km/h. Výkonný brzdný systém zajišťuje bezpečnou a dynamickou jízdu.


baterie pro elektrokoloběžkuBezpečná vysokokapacitní baterie – Li-Ion baterie u elektrokoloběžek Inmotion používá značkové články Panaosinc, Samsung nebo LG. Inmotion Lively má integrovanou baterii o kapacitě 8Ah. Díky vysoké kapacitě má elektrická koloběžka dojezd až 30km. Battery Management Systém přesně zobrazuje stav nabití baterie a chrání baterii.


koloběžka na elektrikuOsvětlení pro maximální bezpečnost – elektrokoloběžka je vybavena integrovaným předním světlem s dosvitem 15m a induktivním zadním světlem a to včetně funkce brzdového světla Aplikace pro chytré telefony – proveďte kompletní diagnostiku, plánujte trasu a ovládejte svoji elektrokoloběžku Inmotion Lively pomocí svého mobilního telefonu.


MODEL Inmotion Lively
KOMUNIKACE S MT Bluetooth 4.0
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 25 km/h
DOJEZD až 30km
STOUPAVOST až 15°
VÁHA 16,5kg
NOSNOST 100kg
CELKOVÉ ROZMĚRY 1037*540*1165 mm
SPECIFIKACE BATERIE 48V 8Ah – Li-Ion
NABÍJENÍ 230V
ČAS NABÍJENÍ max. 5,5hod
KRYTÍ IP 65