Elektrosada ES POWER DIRECT 250 Zobrazit v plné velikosti

Elektrosada ES POWER DIRECT 250

Kvalitní elektrosada T154 s přímým bezpřevodovým motorem a nominálním výkonem 250W – kolo s tímto pohonem je způsobilé pro provoz na pozemních komunikacích. Oproti mohutnější a silnější verzi ES POWER DIRECT 350W je tento motor o poznání lehčí a stále má dostatečný výkon i na jízdu v kopcovitém terénu.

Více informací

Dostupnost: Skladem na prodejně v Brně

6 Produkty je na skladě

21 990,00 Kč

 

Elektrosady ES POWER kombinují léty prověřené pohonné jednotky, displeje a snímače s nejmodernější elektronikou ve formě integrované plně programovatelné
řídící jednotky disponující navíc bezdrátovým modulem BLUETOOTH a možností extrémně rychlé diagnostiky a nastavení celého systému.

 

Kvalitní elektrosada s přímým bezpřevodovým motorem a nominálním výkonem 250W – kolo s tímto pohonem je způsobilé pro provoz na pozemních komunikacích. Oproti mohutnější a silnější verzi ES POWER DIRECT 350W je tento motor o poznání lehčí a stále má dostatečný výkon i na jízdu v kopcovitém terénu.

Naprosto tichý spolehlivý motor značky GAOMOTOR s nominálním výkonem 250W a špičkovým výkonem až 500W neobsahuje žádné převody, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a bezhlučnost. Motor splňující evropskou normu EPAC je určen pro použití s kazetou a kotoučovými, nebo brzdami „V“. Motor dodáváme zapletený do kvalitních českých ráfků REMERX o velikostech 26″ a  28″

Kvalitně zpracovaná baterie s kapacitou 11Ah a BMS obsahuje články SAMSUNG, které zajistí stabilní výkon a dlouhou životnost baterie. Štíhlá řídící jednotka je integrována přímo v držáku baterie, takže nikde nepřekáží. Navíc má integrován modul BLUETOOTH pro budoucí propojení např. s mobilními telefony.

Programovatelný LCD displej s podsvícením na jehož těle naleznete i ovládací prvky, Vám podá informace o aktuální rychlosti, stupni asistence a výkonu. Navíc obsahuje kompletní funkce tachometru.

Snímač šlapání s 24 pulzními signály za jedno otočení pro extrémně rychlé reakce  je navržen pro snadnou montáž na levou stranu středové osy bez nutnosti zásahů do předních převodníků. Díky vysoké reakční rychlosti snímače není v případě hydraulických brzd nutné použití odpojovače motoru.

Osvědčený odpojovač motoru montovaný na lanko zadní brzdy eliminuje problémy s případnou výměnou brzdových pák. Na Vašem kole zůstanou originální ovládací  prvky brzd i řazení.

Kvalitně provedená kabeláž je opatřena šroubovacími konektory s těsněním, prozachování maximální odolnosti proti okolním vlivům. Součástí kabeláže jsou navíc kryty konektorů a spodního vedení kabelů.

Elektrosady jsou u výrobce pečlivě testovány a je kladen důraz na výstupní a mezioperační kontrolu všech dodaných výrobků !!


> PROHLÉDNOUT PREZENTAČNÍ VIDEO  <


PARAMETRY:

Baterie: Baterie s integrovanou řídící jednotkou s kapacitou 10,4 Ah

Uchycení baterie: Rámová

Nabíječka: automatická

Motor: GAOMOTOR 250W (bezpřevodový přímý zcela tichý elektromotor),

Ráfek: dvojitý ráfek,  vypletené kolo s motorem

Typ senzoru šlapání: miniaturní PAS senzor s 12 magnety a integrovaným HAL

Display: Programovatelný LCD displej KIMGMETER s podsvícením a ovládacími prvky

Kabely: vodě-odolné se šroubovacími konektory s těsněním + originální kryty konektorů a kabelů. 

Váha elektrosady: baterie s řídící jednotkou 2,8kg, motor a ostatní díly 4,8kg

Dojezd: až 95Km na jedno nabití (dojezd závisí na mnoha faktorech – váha jezdce, terén, kopcovitost, nahuštění pneumatik, nastavený asistenční stupeň, výkon jezdce atd…