PROČ JEZDIT NA ELEKTROKOLECH?

JSOU EKOLOGICKÁ - buďte šetrní k životnímu prostředí a odlehčete provozu ve městě, elektrokola se řadí mezi nejekologičtější dopravní prostředky a jsou v západních zemích hojně využívána především pro snadné cestování ve městech.

JSOU POHODLNÁdíky velmi výkonným komponentům můžete při vhodném výběru elektrokola cestovat téměř bez námahy, elektrokola jsou výborným společníkem do městského provozu ale i na delší cesty třeba i náročnějším terénem

JSOU LEVNÁ - užitná hodnota elektrokol je naprosto jedinečná a cena za ujetý kilometr je v rámci spotřebované elektrické energie na pouhých 0,05Kč.

JSOU EFEKTIVNÍ i když elektrokola jezdí skoro sama, jedná se stále o kolo s čímž je spojeno mnoho výhod. Mezi ty hlavní patří snadná transportovatelnost (vlakem, autobusem, automobilem), není na ně potřeba přilba ani řidičský průkaz - je to zkrátka dopravní prostředek pro všechny.

JSOU FLEXIBILNÍdíky široké nabídce si vyberou elektrokolo pro vhodný styl používání opravdu všichni, včetně těch největších offroadových dravců, elektrokola jsou také užasným společníkem cyklistů, kterým kondice, nemoc nebo věk znesnadňuje jízdu na klasickém kole. Dojde Vám v elektrokole baterie? Žádný problém - sice si máknete, ale domů vždy dojedete.

JSOU MODERNÍ - kdo na elektrokolo jednou sednul a zažil akceleraci při rozjezdu a poté snadnou a svižnou jízdu při asistovaném šlapání, toho tento druh cestování zcela uchvátil. Díky nejmodernějším technologiím, velké výdži baterií a celkové spolehlivosti námi vybraných výrobků získáte skvělého partnera na každodenní i rekreační cestování


PŘI KOUPI ELEKTROKOL NA WWW.ELEKTROSPORT.CZ NAVÍC ZÍSKÁTE KOMPLETNÍ PŘEDPRODEJNÍ SERVIS A NÁSLEDNOU SERVISNÍ ZÁKLADNU PRO ZAKOUPENÁ ELEKTROKOLA !