PROČ NAKUPOVAT U NÁS?


elektrosport.cz - osobní přístup

OSOBNÍ PŘÍSTUP


Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka a věříme, že osobní a kvalifikovaný přístup je jednou z věcí, která k tomu nemalou měrou napomáhá.

Když si objednáte elektrokolo přes náš e-shop, v krátké době se Vám ozve některý z našich prodejců a podá Vám podrobné informace o objednaném produktu s ohledem na Vaše požadavky a pomůže vybrat vhodnou velikost rámu, aby pro Vás bylo cestování co nejpohodlnější a nejbezpečnější.

Vzhledem k našim zkušenostem jsme schopni Vám po konzultaci nabídnout i případnou vhodnější alternativu ať už z hlediska ceny, nebo požadovaných funkcí, abyste byli se zakoupeným výrobkem maximálně spokojeni. Toto poradenství je samozřejmě zcela zdarma.


www.elektrosport.cz - možnost vyzkoušet elektrokolo na prodejně

MOŽNOST VYZKOUŠENÍ ELEKTROKOLA

Jednou vidět je lepší než desetkrát slyšet. Díky naší kamenné prodejně máte možnost ještě před koupí vyzkoušet "na vlastní kůži" jak se Vám na elektrokole bude jezdit. Naši prodejci Vám ukážou vše potřebné jak z hlediska jízdy, tak následné údržby. Poté už jen stačí si elektrokolo přes e-shop objednat.


www.elektrosport.cz - kompletní servis elektrokol

KOMPLETNÍ PŘEDPRODEJNÍ SERVIS

Na prodávaných kolech si dáváme opravdu záležet. Proto prochází před odesláním zákazníkovi kompletním předprodejním servisem. Provádíme seřízení řazení a brzd, kompletní promazání, test funkčnosti všech komponent a neposlední řadě fornátování baterie, které zajišťuje delší životnost elektrokola. 

Kolo zakoupené prostřednictvím našeho e-shopu prochází naprosto stejnou servisní přípravou jako kola prodávaná v kamenné prodejně!

S ohledem na detailní servis kola i baterie se dodací doba prodlužuje na cca. 5 - 7 dní po objednání. Přidaná hodnota ve formě dokonale připraveného elektrokola za nějaký ten den navíc rozhodně stojí a v končném d§sledku ušetří Váš drahocenný čas. 


elektrosport.cz - doprava elektrokol zdarma

DOPRAVA ZDARMA

Ceny uvedené v e-shopu jsou konečené. Zabalení a zaslání, nebo dovezení elektrokola  až k Vám domů je zdarma.