Elektrosport s.r.o.

Mojmírovo Náměstí 22 (vedle pošty)

612 00  Brno

E-mail: obchod@elektrosport.cz

Web: www.elektrosport.cz


Telefonní kontakty:

Prodej, servis, přestavby kol: +420 722 721 507

Velkoobchod: +420 774 820 321


Otevírací doba:

PO: 9:00 - 12:00 | 13:00 - 18:00

ÚT: 9:00 - 12:00 | 13:00 - 18:00

ST: 9:00 - 12:00 | 13:00 - 18:00

ČT: 9:00 - 12:00 | 13:00 - 18:00

PÁ: 9:00 - 12:00 | 13:00 - 18:00
 
 


 

KDO JSME … ?

Firma Elektrosport s.r.o. byla založena začátkem roku 2014 na základě předchozí dlouhodobé spolupráce nynějších jednatelů společnosti. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru. Na trhu jsme od roku 2008, a našim zákazníkům poskytujeme nadstandardní zázemí z hlediska používaných technologií, obchodní i servisní činnosti a vysoké kvality podávaných informací, které jsou nezbytnou součástí naší činnosti. Naším hlavním cílem je nejen celkové zvyšování kvality výrobků a služeb, ale především individuální přístup a spokojenost všech našich zákazníků.

U firmy Elektrosport s.r.o. máte jistotu zázemí velkoobchodní firmy s více než 150 obchodními partnery napříč celou ČR.

Je všeobecně známo, že v Brně není snadné zaparkovat. Naše prodejna je umístěna kousek od rozsáhlých bezplatných parkovišť a mnoha parkovacích míst přímo na náměstí kde nebude problém nechat Vaše auto.

Naše nově vybavená specializovaná prodejna je situována na ideálním místě hned vedle pošty v Králově Poli – Mojmírovo náměstí 22. Zde můžete bezproblémově parkovat přímo na parkovištích u pošty, nebo přímo na náměstí.

V parku přímo před prodejnou si můžete elektrokola bez problémů a bezpečně vyzkoušet !


Nejsme nejlevnější obchod s elektrokoly a víme to. Oproti konkurenci jsme jiní – v dobrém slova smyslu 

Díky tomu že nejsme jen prodejci ale elektrokola i vyrábíme a vyvíjíme nové technologie, máme detailní znalosti dané problematiky. Do testování i vývoje investujeme nemalé finanční prostředky, abychom si byli jistí že prodáváme opravdu kvalitní zboží. 

Naší prioritou je zajistit maximální spokojenost zákazníka i při řešení jakýchkoli případných problémů.

Pokud tedy uvažujete o koupi elektrokola, u nás máte jistotu profesionálního přístupu a technické podpory. Díky perfektnímu umístění naší prodejny mezi dvěma parky a kousek od nejprudšího kopce v Brně si u nás můžete všechny modely vyzkoušet !

Na závěr nutno dodat, že na internetových obchodech naleznete elektrokola možná o nějakou stovku, někdy i tisícovku levněji než u nás – striktně dodržujeme ceny udané výrobcem. My však nabízíme zákazníkovi stabilní zázemí autorizovaného dealera a servisního střediska většiny českých značek pro celou Jižní Moravu
VÝHODY NÁKUPU ELEKTROKOLA, NEBO PŘESTAVBY V ELEKTROSPORTU

Unikátní technologie ES POWER, baterie BMZ a české Xenon zajišťujeme JUST IN TIME, což je důležité především u baterií, které stárnou. U nás máte jistotu, že jsou  především elektrokola E-Maxbike, Votani, BESV a přestavbové sety vybavené bateriemi, které dlouhodobě neležely nikde ve skladu a jsou tedy opravdu nové !

Elektrokola pro nás nejsou jenom byznys, který děláme poctivě, ale hlavně koníček. Díky našim znalostem máte zajištěnu perfektní a vysoce kvalifikovanou technickou podporu a záruční i pozáruční servis. Díky nadstandardním vztahům s dodavateli jsme schopni zajistit rychlé vyřízení případné reklamace.

 

Dbáme na osobní přístup a vstřícné jednání. Rádi Vám poradíme s výběrem elektrokola, jeho údržbou a vším, co je s elektrokoly spojeno. Navíc jsme velkoobchodní společností a importérem nových technologií s více než 140 partnery napříč ČR, čímž je zajištěna vysoká stabilita naší firmy do budoucích let

 
Naše kamenná prodejna se nachází na ideálním místě pro vyzkoušení elektrokola. Nekupujte zajíce v pytli a vyberte si to pravé elektrokolo přesně pro Vás. Elektrokolo si můžete vyzkoušet bezpečně v parku u prodejny, nebo na nejprudším kopci v Brně !