LOVELEC

Počet produktů: 19
LOVELEC

Společnost byla založena dne 12. června 1991 se spisovou značkou C 837 a je vedená u Krajského soudu v...

Společnost byla založena dne 12. června 1991 se spisovou značkou C 837 a je vedená u Krajského soudu v Ostravě. Sídlo, jak i servisní a logistické zázemí, je v Českém Těšíně na ul. Lipová 1986.

V roce 2008 jsme rozšířili naši nabídku o elektrokola pod vlastní značkou – LOVELEC + . Díky více jak 8mileté zkušeností s vývojem, výrobou, servisem a prodejem elektrokol, jsme schopní nabídnout zákazníkům širokou nabídku kvalitních elektrokol. Ostatně slova majitele jsou mottem všech zaměstnanců:

„Strategie značky LOVELEC je jednoznačná – nekompromisní kvalita za rozumnou cenu.“ 
Stanislav Glac, majitel firmy

Náš sortiment obsahuje více jak 30 modelů elektrokol různých kategorií (městská, skládací, cestovní a terénní). V naší nabídce se nacházejí elektrokola  střední a vyšší třídy .

„Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou a distribucí elektrických kol. Naše produkty jsou navrženy tak, aby co nejlépe odpovídaly požadavkům zákazníků na našich cílových trzích. Proto jsou naše kola šitá na míru očekáváním zákazníků v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rakousku či Německu.“ 

„Naše servisní středisko mimo jiné spolupracuje na vývoji nových modelů elektrokol Lovelec. Na základě zkušeností neustále navrhujeme technologická vylepšení.“ 

Elektrokolo LOVELEC je vždy navrženo tak, aby jeho spolehlivost a následná radost z jízdy uspokojili i toho nejnáročnějšího cyklistu. Prodejem naše služby nekončí, zakládáme si na individuálním přístupu ke každému z Vás. Kvalitním záručním i pozáručním servisem, rychlostí distribuce a širokou sítí partnerských prodejen patříme ke špičce v tomto oboru v celé EU.

Více

Podkategorie

 • Městská elektrokola

  Městská elektrokola Lovelec poskytují výbornou kvalitu za férovou cenu. Mětská elektrokola jsou určena na karátké i delší vyjížďky, nebo dojíždění do práce. 

 • Cross / Trek

  Crossoá a terková elektrokola se řadí do skupiny sportovních elektrokol a jsou určena předvším na delší vyjížďky, na kterých potkáte i lehčí terén a je kladen důraz na pevnost rámu a sportovní charakter jízdy. Treková elektrokola jsou plně vybavena pro provoz na pozemních komunikacích. 

 • Skládací elektrokola

  Sklárací elektrokola jsou ideálními společníky v momentě, kdy potřebujete elektrokolo snadno převézt autem, nebo hromadnou dopravou. Tato elektrokola poskládáte do velmi kompaktních rozměrů. I do nákladového prostoru malého automobilu se vejdou bez problému dvě tato skládací elektrokola. Skládací elektrokola Lovelec se vyznačují bezkonkurenčním poměrem ceny a kvality.

 • Horská elektrokola

  Elektrokola určená na dolouhé vyjžďky i do velmi náročného terénu. Díky použitým pevnostním dílům a velmi výkonným pohonům jsou horská elektrokola Lovelec vhodná na každodenní ježdění i víkendy strávené v sedle bez ohledu na to, kam pojedete.