PŘESTAVBY KOL

Počet produktů: 26

elektrosady pro přestavbu kol na...</p>
					<p id=

elektrosady pro přestavbu kol na elektrokola

Elektrosady jsou Vaše nejjednodušší cesta k elektrokolu. Pokud chcete vylepšit Vaše milované kolo, není nic jednoduššího, než si pořídit elektromotor a užít si tak projížďky bez námahy. Vyberte si z naší široké nabídky takovou elektrosadu, která bude přesně pasovat k Vašemu kolu, pak už ji stačí jen namontovat. 

Přestavby klasických jízdních kol na elektrokola jsou mezi zákazníky velmi žádané. Provádíme přestavby na profesionální úrovni. Cena přestavby je pouze 1500,-

Při přestavbách používáme výhradně kvalitní elektrosady renomovaných výrobců. Jedná se o evropské produkty.

Používáme výhradně baterie vyrobené v ČR a EU !!!

Více

Podkategorie

 • Středové pohony

  Středové pohony zajišťují ideální rozložení váhy elektrokola na střed. Motor je navíc umístěn v nejnižším bodě těžiště. Díky tomu, že je síla motoru rozpřevodována do zadních převodníků, je jízda na kole vybaveném tímto systémem pohonu velmi efektivní a zvyšuje se tak dojezd až o 20% oproti běžným nábovovým pohonům.

  Elektrosady se středovým pohonem jsou vhodné do počtu 9 zadních převodů.

 • Zadní pohony

  Zadní pohony jsou univerzálním řešením takřka pro všechna kola. Zadní pohony ES POWER dovážené firmou Elektrosport z Francie se vyznačují vysokou kvalitou a oproti konkurenčním značkám výraznou technologickou pokročilostí. U zadních pohonů nejse nijak limiotováni co se týče zadního převodníku a motory jsou samozřejmě připraveny na montáž brzdových kotoučů. Vybrat si můžete hned z několika druhů pohonů. Asi mezi nejzajímavější patří ES POWER GEAR s pouhými 5,5kg včetně baterie, a naprosto tiché a super odolné bezpřevodové pohony ES POWER DIRECT.

 • Přední pohony

  Přední pohony obecně platí za levné a nekvalitní. U Elektrosportu to však není pravda. Námi dodávané elektrosady ES POWER FRONT a Excimer GEN2 jsou spolehlivým řešením pro elektrifikaci Vašeho elektrokola. Přední pohony mají mnohé výhody, které převyšují jejich nevýhody a to především vyvážení elektrokola při použití nosičové baterie, nebo snadnou manipulaci v případě defektu.

 • Baterie a nabíječky

  Značkové náhradní baterie k elektrosadám od firmy Elektrosport a originální nabíječky k bateriím


produktů na stránce

produktů na stránce