VÝROBCE

Počet produktů: 21

Vyberte si elektrokolo dle Vámi preferovaného výrobce

Podkategorie

 • E-MAXBIKE

  Firma Elektrosport ve spolupráci s renomovaným výrobcem kol Maxbike vytvořil unikátní projekt zabývající se výrobou elektrokol té nejvyšší třídy a užitné hodnoty, které nemají na českém trhu konkurenci. Specifickým znakem elektrokol E-MAXBIKE je nejlepší poměr cena / výkon a možnost výroby elektrokola přesně na míru pro zákazníka. Pokud si nevyberete z elektrokol E-MAXBIKE na tomto webu, navštivte WWW.E-MAXBIKE.CZ, kde si můžete sami nakonfigurovat elektrokolo dle Vašich přestav a Elektrosport jej pro Vás vyrobí v té nejvyšší kvalitě a za bezkonkurenční cenu.

 • AGOGS

  Elektrická kola české značky AGOGS nabízí ideální poměr kvalitních komponentů, vysokého dojezdu, příznivé ceny a perfektního servisu. Nové typy MTB elektrokola umožňují jízdu i v náročném terénu, skládací elektrokolo naopak nabídne kombinaci dopravy na kole a autem, karavanem, autobusem nebo jachtou. Elektrokola městská - s nízkým nástupem jsou ideální pro flotilový provoz, starší jezdce a seniory, pro které již jízda na klasickém jízdním kole není příliš pohodlná. Elektrokolo (či též ekolo, pedelec, elektrické kolo, elektro kolo) je ve městě nejrychlejší a na provoz nejlevnější dopravní prostředek. Elektrické kolo se liší například od elektroskůtru nebo elektrokoloběžky tím, že je třeba na něm stále šlapat, nicméně podpora elektropohonu je díky výkonné baterii více než dostatečná pro jakkoli strmý kopec.

 • LEADER FOX

  Česká firma zabývající se výrobou a prodejem jízdních kol LEADER fOX a Dirtparade. Vyrábíme jízdní kola dětská, silniční, crossová, trekingová i horská, speciály BMX. Nově v nabídce také elektrokola.

 • SPIRIT

  Elektrokola SPIRIT se řadí mezi střední třídu elektrokol. I přes relativně nízkou cenu tato kola poskytují příjemné svezení a dostatečný výkon i při každodenním ježdění. Ze zkušeností lze podotknout, že tato kola poskytují velmi dobrý poměr užitné hodnoty, spolehlivosti a ceny. V případě, že hledáte elektrokolo, které Vám lidově řečeno poskytne "hodně muziky za málo peněz" jsou elektrokola SPIRIT správnou volbou.

 • VOTANI

  Elektrokola VOTANI mají svůj původ v Holandsku, které by se dalo nazvat kolébkou evropské elektro-cyklistiky. Díky velké rozšířenosti elektrokol v této zemi a obrovské konkurenci je zde kladen extrémní důraz na celkové zpracování kola, design rámu, kvalitu a tichý chod motoru. Ve spolupráci s výrobcem elektrokol VOTANI sídlícím v Brně jsme po více než roce vyvinuli dva modely elektrokol VOTANI X1 určených pro český trh. Elektrokola disponují naprosto identickým rámy západoevropského stylu, kterýmy jsou vybaveny holandské verze elektrokol VOTANI. O skvělý požitek z jízdy se stará špičkový pohon Excimer druhé generace u verze FM a nejvyšší model středového motoru Bafang 8FUN – model 2015 u verze MM. Tato dokonalá městská elektrokola vyráběná v Brně navíc nabízíme za velmi příjemnou cenu.

 • BESV

  Elektrokola BESV jsou mezinárodně ocenená designově dokonalá elektrokola. Přestavena byla v roce 2014 na prestižním veletrhu Eurobike, kde sklidila ta nejvyšší ocenění za design a zpracování. Elektrokola BESV jsou určena pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí stylové elektrokolo, které dokonale doplní jejich perfektní image. BESV je synonymem pro naprostou dokonalost designu a perfektní funkčnost při zachování nekompromisní kvality. Kdo se jednou na BESV svezl, už nikdy nebude toužit po jiném elektrokole.

 • Inmotion

  Inmotion se zabývá vývojem a výrobou moderních futuristických elektrokoloběžek (elektrických koloběžek)  a jednkokolek (tzv. monowheel). Tento výrobce je specifický vysokou kvalitou dílenského zpracování a použítím velmi pokročilých technologií. Pokud hledáte elektrokoloběžku, nebo jednokolku pro každodenní použití, výrobky firmy Inmotion jsou určeny přestně pro Vás.

 • CRUSSIS

  Elektrokola CRUSSIS jsou vybavena pouze kvalitními značkovými komponenty.

  Podstatnou a nedílnou součástí výbavy každého elektrokola je baterie. Proto všechna elektrokola CRUSSIS využívají vysoce kvalitní lithiové Li-ion baterie, přičemž standardem většiny modelů jsou baterie renomovaného výrobce SAMSUNG.

  Používáme rámy kol vyrobené z hliníkové směsi (Alu 6061). Pro hladkou a pohodlnou jízdu i na nerovném terénu jsme všechna elektrokola CRUSSIS vybavili přední odpruženou vidlicí, u horských modelů navíc s možností nastavení a zamknutí odpružení.

  Neméně důležitou součást pro kvalitní požitek z jízdy představuje také pohodlné sedlo.  U všech modelů spoléháme na značková sedla předního světového výrobce VELO PLUSH.

  Převody elektrokol CRUSSIS zajišťují komponenty značky SHIMANO. Městská a skládací kola jsou vybavena 7stupňovou přehazovačkou a horská kola nabízejí volbu z 21 převodů.

  Horská kola jsou vybavena kotoučovými brzdami TEKRO. Městské a skládací modely disponují spolehlivými V-brake brzdami.

  Motor je většinou umístěn v předním nebo zadním náboji a je propojen s baterií a řídící jednotkou.

  Elektrokola CRUSSIS používají motor o výkonu 250W s maximální povolenou rychlostí do 25km/h.

 • HAVEN

  Značka HAVEN vznikla v roce 2005 v české firmě BV IMPORT s.r.o. a nese rukopis agresívnějších bikových sportů jako sjezd s postupnou přeměnou do trail a XC. Kompletní vývoj produktů se provádí v České republice s týmem designérů a grafiků, testování mají na starosti  jezdci týmu HAVEN Extreme, kteří dávají impulzy k potřebným změnám při vývoji i vylepšení pro již prodávané produkty. Značka Haven se zaměřuje na vyšší kvalitativní třídu výrobků, které nabízíme za cenu střední třídy.

 • 4EVER

  Česká značka kvalitních elektrokol vybavených vysoce kvalitními rámy a elektronikou.

  Jízdní kola montujeme na jednotlivých stojanech. Tím se lišíme od ostatních výrobců a klademe daleko větší důraz na lidský faktor.

  Můžeme tak věnovat každému kolu maximální možnou pozornost. Výsledná kvalita smontování a seřízení je tak nesrovnatelně vyšší než u běžné pásové výroby. Před zabalením každé kolo několikrát testujeme. Vše osobně zkontrolujeme, seřídíme, vyladíme detaily, a vy pak můžete rovnou bezstarostně vyjet. Stojanová montáž je náročnější na čas, ale nám tento způsob výroby umožňuje kontrolu v každém okamžiku montáže.

  Navíc si můžete být jistí, že všechna kola 4EVER jsou vyrobena s maximální pečlivostí.

 • LOVELEC

  Společnost byla založena dne 12. června 1991 se spisovou značkou C 837 a je vedená u Krajského soudu v Ostravě. Sídlo, jak i servisní a logistické zázemí, je v Českém Těšíně na ul. Lipová 1986.

  V roce 2008 jsme rozšířili naši nabídku o elektrokola pod vlastní značkou – LOVELEC + . Díky více jak 8mileté zkušeností s vývojem, výrobou, servisem a prodejem elektrokol, jsme schopní nabídnout zákazníkům širokou nabídku kvalitních elektrokol. Ostatně slova majitele jsou mottem všech zaměstnanců:

  „Strategie značky LOVELEC je jednoznačná – nekompromisní kvalita za rozumnou cenu.“ 
  Stanislav Glac, majitel firmy

  Náš sortiment obsahuje více jak 30 modelů elektrokol různých kategorií (městská, skládací, cestovní a terénní). V naší nabídce se nacházejí elektrokola  střední a vyšší třídy .

  „Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou a distribucí elektrických kol. Naše produkty jsou navrženy tak, aby co nejlépe odpovídaly požadavkům zákazníků na našich cílových trzích. Proto jsou naše kola šitá na míru očekáváním zákazníků v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rakousku či Německu.“ 

  „Naše servisní středisko mimo jiné spolupracuje na vývoji nových modelů elektrokol Lovelec. Na základě zkušeností neustále navrhujeme technologická vylepšení.“ 

  Elektrokolo LOVELEC je vždy navrženo tak, aby jeho spolehlivost a následná radost z jízdy uspokojili i toho nejnáročnějšího cyklistu. Prodejem naše služby nekončí, zakládáme si na individuálním přístupu ke každému z Vás. Kvalitním záručním i pozáručním servisem, rychlostí distribuce a širokou sítí partnerských prodejen patříme ke špičce v tomto oboru v celé EU.


produktů na stránce

produktů na stránce